OKS Mokrzyszów obronił pozycję lidera – wyniki spotkań w niższych klasach rozgrywkowych

OKS Mokrzyszów pokonał KP Zarzecze 3:2 i obronił pozycję lidera rozgrywek w klasie okręgowej. Mecz rozegrany został w niedzielę 15 kwietnia w Mokrzyszowie.

15 porażki w tym sezonie doznała Iskra Sobów, która tym razem uległa w Grebowie miejscowemu Słowianinowi 1:4. W następnej kolejce drużyna z Mokrzyszowa zmierzy się w Skopaniu z zajmującym 13 lokatę Wisanem, Iskra zaś podejmie w Tarnobrzegu drużynę LZS Podwolina. Mecze rozegrane zostaną w niedzielę 22 kwietnia.

KLASA A grupa Stalowa Wola

13 zwycięstwo w tym sezonie odniosła drużyna OKS Wielowieś, która w niedzielnym spotkaniu pokonała w Stanach miejscowy Łęg 6:3. Z kolei Koniczyna Ocice uległa Unii Skowierzyn 0:4. W następnej kolejce w pojedynku derbowym Wielowieś podejmie Ocice, mecz zaplanowano na niedzielę 22 kwietnia.

KLASA B grupa Stalowa Wola

Porażki zanotowały dwie tarnobrzeskie drużyny w 15 kolejce spotkań w klasie B. Wspólnota Serbinów (6) przegrała w Stalach z Transdźwigiem 0:1, zaś Junior Zakrzów (11) uległ na własnym boisku drużynie LZS Tarnowska Wola 1:5. W następnej kolejce która rozegrana zostanie w najbliższą niedzielę Wspólnota podejmie zespół z Woli Baranowskiej, natomiast Juniorzy zmierzą się w Hadykówce z Ceramiką.

źródło: 90min.pl

foto: archiwum

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content