Kasia- młodziutkie wierne psie serduszko czeka na dom!

Kasia – wierne psie serduszko szuka nowego domu. Kontakt w sprawie adopcji:Fundacja Happy Garden, tel. 500649910, mail. happygardentbg@interia.pl

Gdy przyjechała do nas wraz ze swoimi maluszkami była niesamowicie wystraszona, zalękniona. Teraz jest zupełnie innym pieskiem. Przytula się, chce być głaskana. W domu niesamowicie grzeczna, zachowuje czystość.

Jest cudowna mamunią, mimo, że została jej tylko ze szczeniaków Kajunia, która ma już 6 miesięcy, Kasia ciągle ja pielęgnuje, pilnuje. Ktoś powie – taka zwykła bura suczka – oj nie to jest niezwykła psinka! Niesamowicie wierna i oddana.

Te mądre bursztynowe oczka chwytają za serce. NIKT jej nie pokochał do tej pory tak, by dać jej dom. A na prawdę na to zasługuje!

Ma zaledwie 1,5 roku, jest wysterylizowana, odrobaczona i odpchlona, jest niewielkim pieskiem takim raczej niskopodłogowcem 🙂 Mieszka w domu tymczasowym z innymi psiakami i kotami i kontakt z nimi to dla niej żaden problem.

Adopcja jest za darmo, obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej i zgoda odbycie wizyty przed adopcyjnej w domu zainteresowanego. Suczka obecnie przebywa niedaleko Tarnobrzega/Sandomierza, po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość pomocy w zorganizowaniu transportu do przyszłego domu.

Kontakt w sprawie adopcji:

Fundacja Happy Garden

tel. 500649910

mail. happygardentbg@interia.pl

foto&info: Fundacja Happy Garden

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content