Kamil Zieliński dwukrotnie pierwszy na Mistrzostwach Polski (zdjęcia)

Kamil Zieliński, wychowanek trenerki Angeliki Michalik (UKS Delfin Tarnobrzeg) wywalczył dwa pierwsze miejsca podczas Akademickich Mistrzostw Polski. Finały odbyły się 21 kwietnia na pływalni Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Warszawskiego. W zawodach udział wzięło 3 wychowanków UKS Delfin Tarnobrzeg.

Gorąca atmosfera,wielkie emocje,doping kibiców i walka o najwyższe lokaty tak w skrócie można przedstawić co się działo w tegorocznych mistrzostwach w których brało udział 325 zawodników i zawodniczek z 62 klubów wyłonionych z czterech eliminacji półfinałowych z całego kraju.

W kategorii Uczelnie Wychowania Fizycznego bezkonkurencyjny był Kamil Zieliński (AWF Biała Podlaska), który zdobył dwa pierwsze miejsca poprawiając w swoich startach na 50 (29,66) i 100m.st.klasycznym (1:04,64) rekordy życiowe.

Podczas zawodów półfinałowych, które odbyły się 24 marca w Zabierzowie Kamil na tych dystansach zajął dwa drugie miejsca z czasami: na 50m.st.klasycznym z czasem (31,44) i 100m.(1:07,80). Szybki progres tarnobrzeżanina zaskoczył nie tylko jego trenera Bartłomieja Kargulewicza, również jego konkurentów. Natomiast w kategorii open na 100 metrów zajął 5 miejsce i 7 na 50 metrów.

Drugi wychowanek UKS Delfin Tarnobrzeg – Cezary Rams reprezentujący WAT Warszawa, z czasem 25,12 na dystansie 50m st.dowolnym, zajął 2 miejsce w kat.Uczelnie Społeczno – Przyrodnicze i dało mu to 27 miejsce w kat.open. W drugim starcie na 50m.st.grzbietowyn w kat.Uczelnie Społeczno – Przyrodnicze zajął 3 miejsce i 16 w kat.open.

Natomiast Urszula Rams reprezentująca UPR Lublin w kat.Uczelnie Społeczno – Przyrodnicze zajęła 6 miejsce oraz 25 w kat.open na dystansie 100m st. zmiennym.

Video z dystansu 100 m st.kl. z udziałem Kamila Zielińskiego dostępne tutaj

Pełne wyniki
http://omegatiming.pl/zawody/akademickie-mistrzostwa-polski-final-1

info&foto: Marian Zieliński

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Perry Wilhelm
3 lat temu

Looking for powerful online marketing that doesn’t charge a fortune and gets amazing resuts? I apologize for sending you this message on your contact form but actually that was the whole point. We can send your ad copy to sites via their contact pages just like you’re reading this ad right now. You can specify targets by keyword or just do mass blasts to sites in any country you choose. So let’s say you want to send an ad to all the plumbing companies in the United States, we’ll grab websites for only those and post your ad text to them. As long as you’re promoting something that’s relevant to that type of business then you’ll get an awesome result!

Send a quick note to alfred3545will@gmail.com to find out how we do this

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content