Kabaretowa bitwa na życzenie w Sandomierzu (fotoreportaż oraz video HD)

Kabarety Czesuaf i Świerszczychrząszcz wystąpiły w niedzielę 22 kwietnia w sandomierskim Domu Katolickim. Kabaretową „Bitwę na życzenie” zorganizowało Sandomierskie Centrum Kultury.

Kabaret Czesuaf powstał w 2002 r w Poznaniu. Tworzą go: Tomasz Nowaczyk, Wojciech Kowalczyk, Maciej Morze – trzech mężczyzn łączących młodzieńczą, wręcz ułańską fantazję z niemałym doświadczeniem scenicznym zdobywanym od kilku lat podczas występów w całej Polsce. W programie zaprezentowanym w Sandomierzu członkowie kabaretu zaprezentowali skecze o tematyce społeczno-obyczajowej z dużą dawką absurdu.

Odmienny styl kabaretowego rzemiosła zaprezentował duet Świerszczychrząszcz będący kabaretem mimicznym, grającym swój program z playbacku. Ich doskonale przygotowany ruch sceniczny stanowi integralną całość ze świetnie przygotowanym podkładem dźwiękowym.

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
widz
9 lat temu

Lubię kabarety, te z tv dawno nic dobrego nie zaprezentowały a mimicy ze Świerszczychrząszcza zaprezentowali coś nowego i pozamiatali. Kabaret Czesuaf również dał radę i wszyscy dobrze sie bawili, czasem aż za dobrze ale o to chodziło 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content