Strzelając do ptaka postrzelił chłopca

22-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego, strzelając z wiatrówki, ranił przechodzącego drogą chłopca. 13-latek został postrzelony w szyję, zaraz po zdarzeniu trafił do szpitala. Do tragedii doszło w sobotę w gminie Gorzyce.

Z wstępnych ustaleń wynika, że 22-letni mieszkaniec gminy Gorzyce strzelał z wiatrówki do ptaka. Był wówczas u siebie w ogrodzie. W tym czasie drogą przechodził chłopiec z dwiema koleżankami. 13-latek znalazł się na linii strzału. Śrut ranił go w szyję. Chłopiec trafił do szpitala, czeka go interwencja chirurgiczna.

Mężczyzna, który strzelał z wiatrówki, został zatrzymany. Policja ustala przebieg tego incydentu. Policjanci zabezpieczyli też wiatrówkę z celownikiem optycznym, z której strzelał 22-letni człowiek. Zatrzymanemu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wacek
9 lat temu

Co za baran, szkoda ze se swojego ptaka nie odstrzelił

Tarnobrzeżanin
9 lat temu

wiatrówek nasprzedawali debilom i gdy tarcze się kończą lub nudzą to znajdują sobie żywy cel, a co tam ptaszek dla debila? Taki musi se strzelić. W łeb niech se strzeli. Bezpieczniej będzie w okolicy. Policja lepiej niech sprawdzi ile ustrzelił już ptaków a sąd odpowiednio wymierzy karę gdyż są na to paragrafy.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content