Strzelając do ptaka postrzelił chłopca

22-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego, strzelając z wiatrówki, ranił przechodzącego drogą chłopca. 13-latek został postrzelony w szyję, zaraz po zdarzeniu trafił do szpitala. Do tragedii doszło w sobotę w gminie Gorzyce.

Z wstępnych ustaleń wynika, że 22-letni mieszkaniec gminy Gorzyce strzelał z wiatrówki do ptaka. Był wówczas u siebie w ogrodzie. W tym czasie drogą przechodził chłopiec z dwiema koleżankami. 13-latek znalazł się na linii strzału. Śrut ranił go w szyję. Chłopiec trafił do szpitala, czeka go interwencja chirurgiczna.

Mężczyzna, który strzelał z wiatrówki, został zatrzymany. Policja ustala przebieg tego incydentu. Policjanci zabezpieczyli też wiatrówkę z celownikiem optycznym, z której strzelał 22-letni człowiek. Zatrzymanemu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wacek
10 lat temu

Co za baran, szkoda ze se swojego ptaka nie odstrzelił

Tarnobrzeżanin
10 lat temu

wiatrówek nasprzedawali debilom i gdy tarcze się kończą lub nudzą to znajdują sobie żywy cel, a co tam ptaszek dla debila? Taki musi se strzelić. W łeb niech se strzeli. Bezpieczniej będzie w okolicy. Policja lepiej niech sprawdzi ile ustrzelił już ptaków a sąd odpowiednio wymierzy karę gdyż są na to paragrafy.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content