Kamera on-line i karnety na wjazd – o nowościach nad Jeziorem Tarnobrzeskim (zdjęcia oraz video)

Za kilka dni obraz znad Jeziora Tarnobrzeskiego będzie można oglądać na stronie serwisu miasta. Nowością będą również karnety na wjazd na teren akwenu. Zobacz materiał video z dzisiejszej konferencji prasowej.

30 – dniowy karnet dla samochodów kosztować będzie 50 zł, dla jednośladów (z wyłączeniem rowerów, które nie podlegają opłatom) – 30 zł.

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
marta
8 lat temu

Placic za to aby posiedziec przy wodzie????Nie wyobrazam sobie abytrzeba bylo placic za wejscie nad Soline lub np.Necko.Co to za twor to jezioro machowskie

ppp
8 lat temu
Reply to  marta

płacisz za wjazd pojazdem z silnikiem. Jak chcesz posiedzieć nad wodą i przyjdziesz na nogach lub rowerkiem – nic nie zapłacisz.

Malyboss
8 lat temu

Taaaaa, jak zwykle trzeba było przegiąć i przedobrzyć. Policzmy – 5 dych karnet za 30 dni. Jednorazowy wjazd to 6 pln. Żeby się opłacało wybulić 5 dych za karnet ktoś musiałby mieć pewność, że w przeciągu jednego miesiąca przyjedzie tu samochodem co najmniej 9 razy. Co jednak, biorąc pod uwagę że przeciętnie dni weekendowych w miesiącu mamy 8 sztuk, a i nie wszystkie muszą być pogodne (bo może być zimno, padać deszcz) albo, że i ktoś po prostu nie będzie miał akurat czasu na taki rodzaj wypoczynku – to mimo wszystko jednak według mnie chybiony pomysł. Już lepiej było zrobić albo 50 – 60 zł za dwa miesiące, albo 30 za jeden. To miałoby sens. Ale, czy u nas w Tarnobrzegu ktoś myśli?

spoko
8 lat temu
Reply to  Malyboss

analogicznie nie opłaca się kupować biletu miesięcznego na mks – kilka dni przeziębienia, siedzisz w domu i jesteś na minusie

rybak
8 lat temu
Reply to  Malyboss

Rowerkiem chłopie za darmo wjedziesz. Ciekawe czy w tym roku będzie do czego przypiąć rower? A z tymi pieskami to mam nadzieje, że będą miały zakaz wstępu na plażę, analogicznie jak do piaskownic.

FANTOMAS
8 lat temu

Ja pier…le ! To jeszcze ta Plaża Tarnobrzeska nie dorobiła się zakazu wprowadzania psów? Czy tylko Pintala nie dotyczy. A może to taki tarnobrzeski zwyczaj, taplania się w wodzie razem z inwentarzem zwierzęcym (dla utrzymania Sanepidu)?
A czy przynajmniej Pintal miał „pakiet sanitarny”?
Kołtuństwo i syf….

marta
8 lat temu

Sadzawka nie jezioro.Zenujace miejsce tak jak caly ten grajdol tarnobrzeg.

jacek
8 lat temu

Ten Pan Strumiński to ma bardzo duży szacunek do tarnobrzeskiej flagi, jeszcze trochę i by ją podarł:).

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x