Dziś koncert zespołu PIORAMA w Tarnobrzegu, godz.20

Koncert krakowskiego tria PIORAMA odbędzie się w środę 2 maja o godz.20 w tarnobrzeskim pubie Blues&Rock. Wstęp wolny.

Piorama – power trio założone w październiku 2009 w Krakowie, stylistycznie nawiązuje do tradycji rockowej muzyki lat 70. XX wieku. Słychać w jego twórczości również wpływy funky, blues czy jazz ale to niewątpliwie grupa rockowa.

Muzycy Pioramy często rozwijają tematy utworów i improwizują, dzięki czemu każdy występ jest niepowtarzalny, po prostu inny, zresztą to grupa typowo koncertowa. Na najbliższym usłyszymy najnowsze utwory zespołu jak i własne wersje ulubionych przez Pioramę wykonawców m.in. Led Zeppelin, Soundgarden czy Gov’t Mule.

Od początku istnienia grupa ma na swoim koncie występy m.in. w klubach Milestone, Korba, Żaczek, Lizard King, Harris itd. Z powodzeniem supportowała Raz Dwa Trzy na Podkarpaciu oraz była headlinerem jednego z dni Letniego Festiwalu Filmowego 2011 w Zwierzyńcu.

Już w nowym składzie zespół obchodził swoje 2. urodziny, grając dla przyjaciół w zaprzyjaźnionym krakowskim klubie Awaria.

W chwili obecnej zespół przygotowuje się do zarejestrowania materiału na pierwszy album i oczywiście intensywnie koncertuje.

Piorama:

R.Kopeć gitara, śpiew

M.Bartosik bas, śpiew

P.Skrzyński perkusja

UWAGA: Zapowiadany na 2 maja koncert zespołu Bulshit Baby odbędzie się w dniu 8 czerwca 2012, szczegóły wkrótce.

foto&info: Piorama

video: PioramaPL

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jaracz
9 lat temu

jak na B&R to w sam raz

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content