03.05 (czwartek) Koncert Hendrixa w Nowej Dębie, godz.20

Tego jeszcze nie było!. An American in New Dęba… Hendrix żyje i zagra po rz pierwszy w Polsce! – 3-maja w Nowej Dębie! Bilety w sprzedaży od 16 stycznia 2012 r. Cena biletu: przedsprzedaż – 50 zł, w dniu koncertu – 70 zł. Informacje o rezerwacji pod nr tel.: 15 846 24 10.

Leon Hendrix (ur. 13 stycznia 1948) jest młodszym bratem gitarzysty Jimiego Hendrixa. To gitarzysta, autor piosenek, bardziej znany z wykonywania utworów swojego sławnego brata. Jego zespół o nazwie Leon Hendrix Band wydał jeden album „Keeper of the Flame”. Występował również z zespołem Magic Carpet Ride. Wszystkie swoje utwory Leon poświęca swojemu bratu bo chce, by Jimi był wiecznie żywy.

Przez wiele lat Leon Hendrix był rysownikiem w the Boeing Company. Ojciec szóstki i dziadek czterech wnucząt żyje z muzyki i sztuki.

3 maja 2012 r. o godz. 20 na sali widowiskowej Samorządowego Ośrodka Kultury (Nowa Dęba, ul. Żeromskiego 2) zespół wystąpi w składzie:

Leon Hendrix – voc., guit.

Chaz dePaolo – guit., voc

Łukasz Gorczyca – bass

Tomasz Dominik – perkusja

ZAPRASZAMY do nowo wyremontowanej sali widowiskowej, gdzie wspaniałej muzyce będą towarzyszyć niesamowite efekty świetlne i cudowna jakość dźwięku!

SOK


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jaracz
11 lat temu

cena za bilet warszawska

Gringo
11 lat temu

Byłem i było super! Światło i dźwięk zawodowe.
Jedynie co wypadło słabo to publiczność bo przyszło tylko 30 osób.

ND
11 lat temu

Przesadzili z ceną biletu. Kilka miesięcy nagłaśniano ten koncert, wszędzie wisiała masa plakatów a frekwencja słabiutka.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content