Karolina Pęk awansuje do finałów MP

Tarnobrzeska tenisistka stołowa Karolina Pęk wywalczyła awans do finałów Mistrzostw Polski Kadetek. W zawodach półfinałowych, które rozegrano 29 kwietnia w Łodzi, młoda zawodniczka IKS Tarnobrzeg wygrała wszystkie pojedynki turnieju.

Zawody półfinałowe Mistrzostw Polski Kadetek/-ów, były również eliminacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Tenisie Stołowym. Karolina reprezentująca województwo podkarpackie rywalizowała ze sprawnymi przeciwniczkami
z województw małopolskiego, łódzkiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego.

Duet z Tarnobrzega Karolina Pęk i trener Jacek Lachor w świetnym stylu wywalczył awans do Finału Mistrzostw Polski, które będą zarazem Finałem Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Tenisie Stołowym. Zawody te odbędą się w Krakowie od 28 czerwca do 1 lipca 2012 roku.

Przypomnijmy, że niepełnosprawna zawodniczka IKS Jezioro Tarnobrzeg jest tegoroczną Mistrzynią Województwa Podkarpackiego Kadetów w singlu, deblu i mikście.
Tarnobrzeżanka odnosi sukcesy zarówno w tenisie stołowym niepełnosprawnych ruchowo jak i w rywalizacji z przeciwniczkami sprawnymi.

foto&info: Radek Zięba

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content