Majówka rekreacyjna na sandomierskim bulwarze (zdjęcia)

W rodzinnej i miłej atmosferze odbyła się 3 maja br., na Bulwarze imienia J. Piłsudskiego „Majówka rekreacyjna”. Wśród licznych propozycji aktywnego spędzania czasu znalazły się m.in.: regaty na rowerach wodnych, których zwycięzcami zostali Klaudia Grębowiec i Cezary Zioło, na drugim miejscu znaleźli się Edyta i Krzysztof Lenard, na trzecim Antoni i Wiktor Pańta. W regatach na kajakach najlepszą drużynę tworzyli Stanisław i Marek Zdziech.

W konkursie „rodeo interaktywne” najlepsze wyniki uzyskali: Krzysztof Lamparski, Jakub Kiliański i Maciej Szczepanek. W wyścigach na pneumatycznej górze wspinaczkowej najlepsze czasy uzyskali: Maciej Chorzępa, Oliwia Krawczyńska oraz Ilona Czech.

Kolejną propozycją rekreacyjnego weekendu były zawody łucznicze. Rozegrane w dwóch kategoriach wiekowych wyłoniły najlepszych zawodników. W kategorii juniorów I miejsce zdobył Jan Cyrana, II miejsce zajął Maciej Chorzępa, III miejsce-Klaudia Szczepanek. W grupie starszych łuczników zwyciężyli: I miejsce – Jakub Tokarz, II miejsce – Maciej Szczepanek, miejsce III – Michał Kaczor.

Na nadwiślańskich terenach rozegrane zostały także mecze piłkarskie – Mega Piłkarzyki. W tej drużynowej konkurencji największą liczbę bramek zdobyli: Kamil Paczocha, Michał Antczak, Jakub Paczocha, Wiktor Wódz i Paweł Majewski. Na drugim miejscu znalazła się drużyna w składzie: Piotr Ziółkowski, Krzysztof Łakomski, Karol Strzelecki, Maks Kruszewski i Artur Trojanowski. Trzecie miejsce przypadło Michałowi Gorczycy, Krzysztofowi Lamparskiemu, Rafałowi Antczakowi, Mateuszowi Wójcikowi i Kacprowi Barwińskiemu.

Podczas majówki każdy mógł spróbować swych sił w konkursie chodzenia na szczudłach. W zawodach tych najlepsze wyniki uzyskali: Szymon Rowiński – I miejsce, Michał Lasota – II miejsce, Piotr Guściora- III miejsce. Natomiast w rywalizacji na Bungee-Run najlepiej poradzili sobie: Marcin Szkutnik, Piotr Kamiński oraz Sylwester Kozioł.

Duży entuzjazm uczestników wzbudziła zabawa z kulą sferyczną, czyli pokonywanie w nadmuchanej kuli Zorbie wyznaczonej trasy. Najlepiej z tą konkurencją poradzili sobie: Julia Marzec z mamą, Wiktoria Ogonowska z tatą i Kamil Adamiec z mamą.

Poza konkursowymi atrakcjami wszyscy, którzy przybyli na majówkę mogli skorzystać z wielu urządzeń do zabaw rekreacyjnych.

Więcej zdjęć MOSiR

info: UM Sandomierz

foto: Rachid Hemine/MOSiR Sandomierz

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content