Juwenalia w Tarnobrzegu – już w najbliższy czwartek

Aż 14 wykonawców zagra podczas tegorocznych obchodów studenckiego święta. Obchody rozpoczną się w czwartek 17 maja o godz.12 na placu przed tarnobrzeską Państwową Wyższą Szkołą Zawodową, zakończą zaś imprezą AfterParty w Tapimie.

Na scenie zagrają m.in. Abradab, Gutek, DJ.FEEL-X i Marika. Organizatorami tegorocznych Juwenaliów są Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnobrzegu, tarnobrzeski Zespół Kolegiów Nauczycielskich oraz Wydział Zamiejscowy Wyższej Szkoły Handlowej.

Subskrybuj
Powiadom o
29 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wacek
12 lat temu

no prosze, w tym roku po raz 1 w historii tarnobrzeskie juwenalia zapowiadają się naprawde grubo

siarkoholik
12 lat temu

juz myslalem ze norbert mastalerz nie objal „honorowym” patronatem imprezy a jednak sie skubaniec schowal w prawym dolnym rogu plakatu 😀

Karol
12 lat temu

Liczyłem, że wystąpi PEJA
ps.
ŁADNY PLAKAT

sm
12 lat temu

reggae, rasta, roots, rap, pop – tylko tego się u nas słucha?

@
12 lat temu
Reply to  sm

Nie tylko u nas tego sie słucha. Dość prosta muzyka dla prostych ludzi. Chwytliwa i tyle. Mnie to nie rusza. Niestety takie mamy czasy. Czas wyjeżdżać…

Sardyn
12 lat temu

Nie ma balu bez metalu!

a
12 lat temu
Reply to  Sardyn

Sądząc po frekwencji na koncertach metalowych w Tarnobrzegu, traktowany jest on przez dzisiejszą młodzież jako zbędny wytwór dawnych czasów:-)

Vlad Impervious
12 lat temu
Reply to  a

I to jest największy dramat

Vlad Impervious
12 lat temu
Reply to  Sardyn

Tak jest!!

XMan
12 lat temu

ja to widzę tak:
maturzysta idzie na studia by być mądrzejszym ale jak już tam jest i ma pokazać kulturę swojego środowiska to stawia na jednokomórkowców.
Jeśli Studenciaki chcą zrobić tylko sobie dobrze to mogą zaprosić na Juwenalia nawet Bayer Ful ale jeśli chcą pokazać się na zewnątrz to ich obecna oferta jest dla dresiarzy.

a
12 lat temu
Reply to  XMan

ewentualnie dobór zespołów świadczy o tym, że środowisko tarnobrzeskich studentów to głównie dresiarze i gandziarze:-)

wacek
12 lat temu
Reply to  a

jaką jeszcze trafną diagnoze wystawisz mądralo tarnobrzeskim studentom? rozumiem, że dresiarze przyjdą na Abradaba bo to przecież hip-hop a tacy znawcy jak ty utożsamiają te muzyke tylko z dresiarzami, a na Marike i Gutka 'gandziarze’ ty jesteś na wyższym poiomie bo pewnie byś wolał obalić flache i pohulać przy tym co tam lubisz i było by w porządku.

koksiarz
12 lat temu

chłopakom i dziewuchom w przetłuszczonych włosach coś młodzieżowe granie nie pasuje,chcieliby byśmy wszyscy nosili skórzane spodnie,skórzane trepy i słuchali okrzyków pochwalnych wznoszonych do ich bóstwa-pana ciemności behemota a z okolicznych kotów robili nie azjatyckie sajgonki a ofiary dla ich krwiożerczych bóstw.

a
12 lat temu
Reply to  koksiarz

ciekawe ile złotych łańcuchów zagubi się podczas imprezy? ile bmek zajedzie? ilu pokojowo nastawionych łysych panów będzie skakać pod sceną? nie wspominając o oparach, szkoda, że impreza na wolnym powietrzu się odbywa…

kopniak
12 lat temu
Reply to  koksiarz

Aleś dowalił łysolku,teraz chyba z wrażenia całą noc nie usne, żyj sobie dalej stereotypami ty pustogłowy pomywaczu świnskich koryt,wszystkich was pierdolonych łysolów tylko pod sciane kurwa i jeb w tył bani wtedy byłoby milej ciszej weselej rzygać mi sie chce jak widze te zasrane pustaki jak sie szlajają całymi dniami gibiąc sie jak małpy mam nadzieje że sie obrazisz i rozpłaczesz i będzie miło,nie jestem metalem ale człowiekiem a ty nie i tym się róznimy hah

wacek
12 lat temu
Reply to  kopniak

nie jestem metalem ale człowiekiem a ty nie i tym się róznimy hah

BARDZO ZACIETRZEWIONYM CZŁOWIEKIEM I MENTALNIE NIE RÓŻNISZ SIE NICZYM OD TYCH 'ŁYSOLI’ I DRESIARZY, SĄDZĄC PO WPISIE

a
12 lat temu

wacek, flache można obalić przy każdej muzie, co z pewnością będzie można zauważyć podczas juwenaliów, taka już „kultura studencka” – sam w niej zresztą uczestniczyłem:-)

XMan
12 lat temu

swego czasu w Rzeszowie tamtejsza młoda yntelygencja zaprosziła na Juwenalia zespól BOYS

a
12 lat temu
Reply to  XMan

a ja pamiętam Marylę Rodowicz w Krakowie…

Nokia
12 lat temu

Jak się Q widzi taką sztukę to trudno zachować kulturę!
Nie taniej było podłączyć Sony-Ericksona do głośnika i wyszło by na to samo.

Deszcz
12 lat temu

Po co te przepychanki? Impreza plenerowa, prawda? Przyjdę i będzie pozamiatane, tzn pozamakane 🙂

Zabierzcie parasolki… 😀

Mefisto
12 lat temu

cała nadzieja w gradobiciu, które powinno wytłuc DJ-owo

kopniak
12 lat temu
Reply to  Mefisto

AMEN

majeczkatbg
12 lat temu

Pan Mastalerz się w tym roku postarał:D:D

DO ORGANIZATORÓW
12 lat temu

DLACZEGO NIE MA GODZINOWEJ ROZPISKI KONCERTÓW??????? JAK BĘDĘ CHCIAŁ PRZYJŚĆ TYLKO NA WYBRANE KONCERTY TO JAK MAM TRAFIĆ?????

EHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

koksiarz
12 lat temu

biedni tłustogłowi spamerzy,którzy z zazdrości atakują każdą reggae imprezę bo biedactwa tłoczą się w blues rocku we własnym sosie od kilkunastu lat.ja mam w dupie wasze tańce,hulanki i swawole i nie komentuję tych tańców i czarnych mszy nad zwłokami miejscowych czworonogów 😉 ale zobaczcie jak to miło,gdy ktoś też do Was podejdzie stereotypowo i co wtedy ?

każdy chodzi na imprezy jakie chce i to zależy od gustu i zasobności portfela,ja mogę nawet na Boysów jechać,a co ? zabawa pewnie przednia a i ponętnych dziewczyn odchowanych na wiejskiej śmietanie i mleku sporo.
pokazałeś klasę i ogrom swojego człowieczeństwa „kopniak” nic tylko umierać z zachwytu,jakby ludzkość myślała tak jak Ty to byśmy nadal siedzieli na drzewie.bez pozdrowień

pola
12 lat temu

Czy jest może jakaś rozpiska o której godzinie jakie zespoły?;)

ZgadnijKto
12 lat temu
Reply to  pola

nie wiadomo co i o której. totalny chaos po prostu, ale jaka szkoła takie juwenalia i czego się tutaj spodziewać po Tarnobrzegu, ktory jesli chodzi o studiowanie jest na szarym końcu stawki po prostu a PWSZ to szkola raczej dla bezrobotnych.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
29
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content