Wspólnota ogrywa Wisłę – wyniki spotkań w niższych klasach rozgrywkowych (fotoreportaż)

Po dotkliwej pięciobramkowej porażce z Łęgiem Kopcie w poprzedniej kolejce, drużyna Wspólnoty Serbinów tym razem nie dała szans przeciwnikowi, pokonując 5:2 Wisłę Baranów Sandomierski. Mecz 20 kolejki rozgrywek w klasie B grupy Stalowa Wola I rozegrany został w niedzielę 13 maja w Tarnobrzegu.

Występująca w tej samej klasie rozgrywkowej drużyna Juniora Zakrzów przegrała na własnym boisku z Transdźwigiem Stale 1:2. W następnej kolejce Wspólnota zajmująca czwartą lokatę w tabeli pauzuje, rywalem ósmych w tabeli Juniorów zaś będzie drużyna KS Wola Baranowska. Mecz rozegrany zostanie 20 maja.

OKRĘGÓWKA

W niedzielnym spotkaniu pretendująca do awansu drużyna OKS Mokrzyszów rozbiła na własnym boisku San Kłyżów 7:1. Wysokiej porażki z wiceliderem doznała Iskra Sobów, która w Pysznicy przegrała aż 0:5.

Po 24 kolejkach OKS z dorobkiem 58 punktów prowadzi w klasyfikacji punktowej, mając nad drugą Pysznicą przewagę 3 oczek. Iskra zajmuje przedostatnią lokatę w tabeli.

Kolejnym rywalem zespołu z Mokrzyszowa będzie szósta w tabeli drużyna Bukowej Jastkowice. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 19 maja w Jastkowicach. Przeciwnikiem drużyny z Sobowa będzie zaś Strzelec Dąbrowica.

KLASA A GRUPA STALOWA WOLA II

Pierwszą porażkę w tym sezonie zanotował niekwestionowany lider rozgrywek OKS Wielowieś. Drużyna z Wielowsi przegrała w Sokolnikach z miejscowym Sokołem 1:2. Swoje spotkanie przegrała również Koniczynka Ocice ulegając w Majdanie tamtejszej Koronie aż 0:5.

Po 20 kolejkach Wielowieś z dorobkiem 51 punktów zajmuje pierwszą lokatę w tabeli, druga jest Korona Majdan Królewski – 45 oczek. Na 13, przedostatnim miejscu plasuje się zespół z Ocic.

Swoją dominację w tym sezonie drużyna z Wielowsi będzie mogła przypieczętować już w najbliższą niedzielę, w ramach rozgrywek 21 kolejki OKS podejmie bowiem w Tarnobrzegu wicelidera z Majdanu. Rywalem Koniczynki będzie Sanna Zaklików.

info: 90min.pl

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kasia
12 lat temu

miny na zdjęciu nr48 – bezcenne:-)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content