Rywalizacja BBoyów w Gorzycach (fotoreportaż oraz video HD)

Druga edycja imprezy pod hasłem „BBoy Factory” odbyła się w sobotę 12 maja w Środowiskowym Domu Kultury w Gorzycach. Do walki stanęli adepci tańca breakdance z różnych stron Polski. Dodatkową atrakcją imprezy były koncert Małpy i Proximite.

Głównym organizatorem zawodów było Forum Mieszkańców Wsi „SANŁĘG” Lokalna Grupa Działania i Gminny Ośrodek Kultury w Gorzycach. Pomysłodawcą i koordynatorem imprezy jest Jakub Osuch, pracownik GOK, od wielu lat związany z breakdance.

Turniej przebiegał się w systemie pucharowym w dwóch contestach – 5vs5 i toprock (1vs1) a poprowadził Artur Piekut vel Rufin. Podobnie jak w roku ubiegłym, zmagania zawodników oceniało Jury w składzie: Adam Stefański vel Hefo, Bartosz Biernacki vel Bartazz i Tomasz Domański vel Thomaz.

W grupie 5vs5:

I miejsce dla WARSAW FELLAZ Warszawa

II miejsce dla EUDEZET SKILLZ Łódź

III miejsce dla LLCB GANG Chełm/Stalowa Wola

W grupie 1vs1:

I miejsce dla DEP ONE Warszawa

II miejsce dla ĆMIENIU Mielec

III miejsce dla SKANK Warszawa

Puchary i nagrody wręczał Pan Marian Grzegorzek – Wójt Gminy, nie szczędząc słów uznania dla zawodników i drużyn.

Na zakończenie sobotniego spotkania w koncercie wystąpił znany raper Małpa/Proximite. Organizatorzy i zawodnicy umówili się na kolejne zawody w Gorzycach na wiosnę 2013.

Sponsorami imprezy byli: Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu, Gmina Gorzyce, Federal Mogul, AluMetal, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorzycach, DL Partner, Agencja Artystyczna Maciej Osuch, Drukarnia Kossta, Restauracja „U Ogórka”, Sklep Muzyczny HARMONIUSZ, Sklep TRYUMF Stalowa Wola, Ochrona Karabela, Telebimy PMB-LED, DPU Dariusz Bukowski, Kwiaciarnia „Sasanka”, „Słasątdiset” Eugeniusz Pikus, „IdGaz” Stacja Paliw, „Las-Bud” PPHU Laskowska.

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

foto: Arkadiusz Jeż

Zmywarka do gastronomii – jak ją wybrać?

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content