Sześć zarzutów policyjnych dla dwóch mieszkańców Gorzyc

Dwaj mężczyźni zaatakowali policjantów interweniujących wobec grupy osób zakłócających porządek publiczny. Napastnicy uciekli, ale już następnego dnia policjanci zatrzymali obu sprawców.

W ubiegły piątek około godziny 22 policyjny patrol z Gorzyc został poproszony o pomoc. Mieszkańcy skarżyli się na grupę młodych osób, które w pobliżu baru przy ul. 3 Maja spożywają alkohol, głośno się zachowując i zaczepiając przechodniów.

Policjanci podjęli interwencję. W jej trakcie jeden z mężczyzn zaczął wyzywać funkcjonariuszy wulgarnymi słowami, zachowywał się agresywnie, odmówił podania swoich danych personalnych, a po chwili rzucił się na policjanta z pięściami.

Gdy funkcjonariusze obezwładniali napastnika, jeden z kolegów rzucił się na funkcjonariuszy, próbując uwolnić towarzysza. Mężczyźni nie reagowali na żadne polecenia policjantów, szarpiąc funkcjonariuszy zbiegli z miejsca zdarzenia. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania napastników. Szybko ustalili tożsamość sprawców oraz miejsca ich zameldowania.

Wczesnym rankiem stróże prawa zapukali do mieszkania jednego z mężczyzn. Tam zatrzymali 28-letniego sprawcę znieważenia policjantów oraz jego 24-letniego towarzysza. Mężczyźni trafili do policyjnej izby zatrzymań.

W mieszkaniu 28-latka policjanci zabezpieczyli 51 sztuk sadzonek konopii indyjskich oraz 0,65 grama amfetaminy. Podejrzani mężczyźni zostali przesłuchani. Policjanci przedstawili im łącznie 6 zarzutów. Śledztwo w tej sprawie wszczęła Prokuratura Rejonowa w Tarnobrzegu.

Wczoraj wobec 24,i 28-latka zastosowała środki zapobiegawcze w postaci dozorów policyjnych poręczenia majątkowego w kwotach 2 i 5 tysiące złotych oraz zakaz opuszczania kraju.

foto&źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
f
9 lat temu

Trochę przypał…przez własna głupotę. Gdyby jeden z drugim mieli ksztę rozumu (po prostu zachowywali się jak ludzie i nie wychylali się) to za 3-4 miechy mieli by bardzo miły początek jesieni…tak to mi jest ich nie żal…trochę roślin szkoda bo na zmarnowanie pójdą…

Jarosław K.
9 lat temu

Przypał na własne życzenie. Inna sprawa że z fotki wywnioskować można że to total amatorka -> kilka sadzonek w jednej doniczce??? Na parapecie jeszcze o zgrozo! Karły albo jakie mutanty conajwyżej im by z tego wyszły.
Ciekawe ile im z tego tzw. działek dilerskich wyliczą i jak grubą grupę zorganizowaną im przykleją…… Nie ma co dylery na cały powiat jak nie lepiej 🙂

zbychu
9 lat temu

myślę że to miało iść na spota….ale kolor bocznych (te zabrązowienia)…nie rokowałby za dobrze….ale odpowiedzą pewnie jak za profeskę…

@
9 lat temu

a takie plony by były… widzę, że przez tą wpadkę ciężko będzie o dobry karłowaty towar w tym roku w powiecie 😀

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content