20.05 (niedziela) Ponad 7 godz. darmowych ćwiczeń w tarnobrzeskim klubie FITNESKA

Zapraszamy na dzień otwarty do F I T N E S K I. Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji, tysiące spalonych kalorii, badanie napięć mięśni przykręgosłupowych – na wszystkie ćwiczenia wstęp wolny! Dzień otwarty rozpocznie się o godz.13 ćwiczeniami z zumby, zakończy zaś o godz.20 stretchingiem.

W programie dnia otwartego m.in. darmowa lekcja solo salsy pod kierunkiem mistrza świata Piotra Kiszki.

SOLO SALSA – połączenie gorących latynoskich tańców z intensywnością aerobicu. Nauczysz się podstawowych kroków salsy, merengue, bachaty, cha cha, samby a przy tym poprawisz kondycję fizyczną i nabierzesz pewności siebie. Twoje ciało stanie się piękne, bardziej elastyczne a ruchy pełne gracji. Wyzwoli radość i odpędzi codzienną nudę i stres.

RELAKSUJĄCY MASAŻ Z SAŁATKĄ FIT W MODNYM STROJU

W ramach Dnia Otwartego każdy będzie mógł sprawdzić za darmo napięcie mięśni przykręgosłupowych, oraz skorzystać z 10% upustu na masaż. Zgłodniałym, organizatorzy zapewniają degustację dietetycznych potraw w tym sałatek fit, przygotowanych przez grill bar Bocianówka.

Dla tych którzy również podczas ćwiczeń chcą być trendy, przygotowane będzie stoisko z odzieżą sportową, z możliwością zakupu stroju.

Więcej na temat oferty klubu znajdziesz na tutaj

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content