Obchody Dnia Strażaka w Tarnobrzegu (fotoreportaż)

Z dwutygodniowym opóźnieniem strażacy z terenu Powiatu Tarnobrzeskiego obchodzili swoje święto. Uroczystości odbyły się w niedzielę 20 maja na tarnobrzeskim Placu Bartosza Głowackiego.

Powiatowe obchody Dnia Strażaka rozpoczęła msza św. w kościele O.O. Dominikanów. Po mszy rozpoczęły się uroczystości na tarnobrzeskim rynku, w trakcie których nastąpiło m.in. przekazanie sztandaru Zarządowi Oddziału Miejskiego Straży Pożarnej RP w Tarnobrzegu. Jak co roku święto było okazją do wręczenia odznaczeń i awansów w stopniach służbowych. Uroczystość zakończył koncert w wykonaniu Strażackiej Orkiestry oraz występ mażoretek.

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
strażak Sam
8 lat temu

medali nigdy za wiele 🙂 Który z oficjeli dostał najwięcej? Norbi? Ze trzy widziałem jak mu zapinali 🙂

Obserwator
8 lat temu

Wszystko byłoby ok, gdyby nie parę drobnych szczegółów.
1. Czy organizatorów pogrzało całkowicie żeby robić taką uroczystość w samym słońcu bez grama cienia? Wody do picia? Obchody te są też w Baranowie Sandomierskim – jestem tam co roku i nigdy nie brakuje wody i cienia.
2. Gdzie się podziali panowie odpowiedzialni za nagłośnienie Orkiestry Dętej? Hańba! Wstyd i kompromitacja dla całego Tarnobrzegu. Pierwsze zapraszają ich jako gości, a poźniej nie są w stanie zaoferować godziwych warunków do występu.

Jaaaaa
8 lat temu
Reply to  Obserwator

Popieram powyższy komentarz. Organizacja kiepska. Orkiestra i tak się pięknie zaprezentowała bez żadnego nagłośnienia. Ale to nie było przyjaznym gestem dla nich. Bo mimo wszystko musieli długo jechać a tu takie coś. Dziewczyny tańczące z nimi też fajne. Tylko oni mi się podobali…. tak to za gorąco i zero cienia.
Ale tak to ok

Staszek
8 lat temu

Mnie to nie dziwi. Władza miejska była tam tylko po medale a reszta jakoś tam będzie. Jak było wszyscy widzieli.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x