Zbigniew Ziobro: Siłą dzisiejszej władzy jest manipulacja i propaganda – spotkanie w Tarnobrzegu (fotoreportaż oraz video)

Spotkanie ze Zbigniewem Ziobro, liderem Solidarnej Polski i posłem do Parlamentu Europejskiego odbyło się w niedzielę 20 maja w Tarnobrzegu. W swoim wystąpieniu poseł zarzucił rządowi min. manipulację oraz brak realizacji obietnic wyborczych.

– Coraz więcej Polaków widzi, jaka jest prawda na temat tego rządu. PO ma olbrzymią władzę, mogą zrobić wszystko. Gdyby jedna trzecią czasu, jaki poświęcają na manipulację, zechcieli poświęcić rzetelnej, zwykłej gospodarskiej pracy, to co prawda nie byłoby zielonej wyspy, ale byłoby dużo lepiej – mówił Ziobro.

Prezes Solidarnej Polski skrytykował też rząd i premiera za fatalny sposób, w jaki wydano pieniądze na remonty dróg a podwyższenie wieku emerytalnego nazwał „pseudoreformą”.

– Zielona wyspa, jaka miała być Polska za rządów Donalda Tuska to kraj, w którym żyje się lepiej tylko ludziom związanym z władzą – podsumował Ziobro.

Po wystąpieniu poseł odpowiadał na pytania zgromadzonych w ŚDK mieszkańców Tarnobrzega.

Zobacz obszerne fragmenty ze spotkania w materiale video.

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Donald
9 lat temu

mało to mamy śmieci swoich żeby jeszcze tego popaprańca pokazywać?

Zbigniew
9 lat temu

Jak ci przeszkadza to nie oglądaj.

ZZ
9 lat temu

Pan Ziobro ma plan jak wyciągnąć kraj z zapaści 🙂 Wystarczy podczas wyborów odpowiednio zagłosować. TVN złe, Tusk zły, kto nie z nami również zły, wszystko złe ale my to naprawimy. Może są ludzie którzy łykają takie gadki ale bez przesady.

Tinky Winky
9 lat temu

kończy się korytko w brukselce to się burak uaktywnia w moherowie bo tylko tu jeszcze może wciskać ciemniakom ciemnotę

King Kong
9 lat temu

Połowa wyborców Tuska-ściemy to niestety ludzie, którzy nie utożsamiają się z jego bujdami a normalni ludzie, którzy nie chcą tylko aby PiS doszedł do władzy i rozpoczął kolejny cyrk. Ziobro na tych normalnych nie ma co liczyć, jedynie może Jarkowi podebrać głosów, tak jak Palikot podebrał SLD i PO. Spokojnie 10% będzie miał co odbije się na wyniku Pisu.

W swoim wystąpieniu oraz odpowiadając na „pytania” głupoty gada, aż miło posłuchać 🙂

Anna D.
9 lat temu

Gdyby wszyscy politycy byli prawdziwymi uczciwymi patriotami jak Pan Zbigniew to dziś w Polsce nie byłoby tak źle jak jest.

Donald
9 lat temu

gdyby Zbychu był uczciwy to by nie żebrał o poparcie upośledzonych politycznie. Jaki z niego fachowiec można łatwo sprawdzić przeglądając statystykę wystąpień w europarlamencie.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content