09.06 (sobota) Koncert zespołu SYMETRIA w Tarnobrzegu, godz.19

Koncert zespołu SYMETRIA odbędzie się w tarnobrzeskim klubie „Końca nie Widać” w sobotę 9 czerwca. Bilety w cenie 15 zł – przedsprzedaż ( w klubie) oraz 20 zł w dniu koncertu. Organizatorem koncertu jest Stowarzyszenie mRock.

Symetria, jest zespołem, który na Polskiej scenie muzycznej działa od prawie 7 lat. Wydał dwie płyty i jako jeden z pierwszych niezależnych zespołów wydał album do dystrybucji w empikach w całym kraju!

Zespół wygrał lub zajmował wysokie miejsca na przeróżnych festiwalach. Obecność w radiach takich jak Antyradio Warszawa, Kraków i Katowice, czy regionalne rozgłośnie w Łodzi, Krakowie, Kielcach, Rzeszowie sprawia, że zespołowi wzrasta popularność w bardzo szybkim tempie.

Ciekawostką jest obecność zespołu w programie Must Be The Music w którym otrzymał 4 razy tak. Zespół wygrał internetowy precasting i został wybrany przez ludzi do wystąpienia przed Korą, Zapendowską i pozostałymi członkami jury.

Muzycy o zespole: Symetria to życie, wolność, prawdziwość, niezależność i totalny Rock’n’Roll zamknięty w potężnym uderzeniu gitar i stylistyce błądzącej poza granicami zwykłego rocka.
Symetria ma łączyć nie dzielić, pobudzać do działania, zmuszać do myślenia…

SYMETRIA

video: symetriaartpl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content