20 lat tarnobrzeskich „Strzelców” – oddział zaprasza na wspólne świętowanie

Dokładnie 20 lat temu ruch strzelecki w Tarnobrzegu zaczął raczkować.Z okazji okrągłego Jubileuszu tarnobrzescy strzelcy zapraszają do wspólnej zabawy podczas „Pikniku z Jedynką”, który odbędzie się w niedzielę 17 czerwca.

Przez 20 lat przez nasz Oddział przewinęły się setki osób. Dziś wielu z nich zostało żołnierzami, policjantami lub działa w innych organizacjach mundurowych lub paramilitarnych.

Zajęcia odbywały się co tydzień niezależnie od pogody lub frekwencji, zawsze pod czujnym okiem inspektora Tadeusza Miki, który nie dość, że stworzył Oddział Tarnobrzeg, to ani razu nie złożył broni i zawsze angażował się w życie Oddziału. Przez te wszystkie długie lata mieliśmy okazję czerpać z wielu organizacji paramilitarnych, tj. Drużyny Strzeleckie „Strzelec”, Związek Strzelecki, a obecnie (i po raz drugi) należymy do ZS”S”OSW – największej czynnie działającej organizacji paramilitarnej w Polsce!

Z tej właśnie okazji JS 2002 Tarnobrzeg przy okazji „Pikniku z Jedynką” organizuje gry, konkursy, pogadanki i pokazy dla tarnobrzeżan. Każdy będzie miał okazję zobaczyć czym tak naprawdę się zajmujemy, zobaczyć pokaz działań taktycznych i posłuchać ciekawych historii z obozów lub codziennych zajęć. Impreza odbędzie się w niedzielę, 17 czerwca na terenie Gimnazjum nr 1 w Tarnobrzegu od godziny 14.00. Serdecznie zapraszamy!
Ze strzeleckim pozdrowieniem,
Strzelcy z JS 2002
http://www.strzelec.tbg.net.pl/galeria/_images/przed-2002/800/8.jpg

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content