Grali, wybierali i grillowali (fotoreportaż)

Robert Chmiel został nowym prezesem Tarnobrzeskiego Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Siatkowej na kolejne trzy lata kadencji, który na tym stanowisku zastąpił Jacka Szarka. Taka decyzja zapadła podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego TSSPS, które w minioną sobotę odbyło się na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Wisła” obok byłego już basenu otwartego.

To już taka nasza doroczna tradycja. W trakcie obrad rozgrywany jest bowiem turniej siatkówki plażowej, a członkowie Stowarzyszenia maja okazje spotkać się przy grillu i podsumować kolejny sezon nie tylko grających w drugiej lidze siatkarek, ale także rozgrywek amatorskich – mówi Jacek Szarek, dodając, że czas najwyższy by stery Stowarzyszenia po blisko dwudziestu latach przekazać młodszym kolegom, którzy sprawdzili się w dotychczasowych działaniach na rzecz rozwoju tej dyscypliny sportu w Tarnobrzegu, a do takich osób należy Robert Chmiel.

Dziękując wyborcom za zaufanie i powierzenie mi tego zaszczytnego stanowiska przez nowo wybrany zarząd, pragnę zapewnić, że nie zamierzam dokonywać rewolucyjnych zmian w dotychczasowej działalności Stowarzyszenia. Na pewno spróbujemy zrobić coś nowego na zasadzie promocji siatkówki żeńskiej, szczególnie jeżeli chodzi o szkolenie młodych adeptek, bo naszą ambicją jest, by w zespole grały nasze wychowanki. To oczywiście „melodia przyszłości”, ale wierzę, że przy pomocy miasta, które przejmuje grupy młodzieżowe uda nam się cel osiągnąć. Oczywiście nie muszę dodawać, że w dalszym ciągu będziemy kłaść duży nacisk na siatkówkę amatorską od dzieci do grup zaawansowanych, bo takie zapotrzebowanie w Tarnobrzegu jest i to bardzo duże – stwierdził nowy sternik TSSPS.

Wiceprezesami Stowarzyszenia wybrani zostali: Andrzej Dróbkowski i Wacław Salamucha, skarbnikiem Jacek Szarek, a sekretarzem Robert Piątkowski.

Podczas Walnego wybrano również Komisję Rewizyjną, której przewodniczącym został Arkadiusz Tofilski, a członkami: Andrzej Sanojca i Marek Baleja.

W turnieju siatkówki plażowej zwyciężyła ekipa w składzie: Aleksander Kondrat, Karol Jarosiński i Robert Chmiel. Na drugim miejscu uplasowali się: Michał Czuryło, Sebastian Nowak i Paweł Mastalerz, a na trzecim: Magdalena Sas, Krystian Sas i Patryk Jadach.

Najlepsi nagrodzeni zostali pamiątkowymi medalami, dyplomami i nagrodami. Dodatkowo Andrzej Dróbkowski – trener II ligowych siatkarek Anser Siarki Tarnobrzeg otrzymał z rąk prezesa KS Siarki Wacława Salamuchy pamiątkowy grawerton za dotychczasowy wkład w rozwój tarnobrzeskiej siatkówki.

foto:Agnieszka Nycz

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content