05.06 (wtorek) Dzień Przedsiębiorczości w Tarnobrzegu, godz.10

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnobrzegu zaprasza na Dzień Przedsiębiorczości, który odbędzie się 5 czerwca, we wtorek o godz. 10.00 w siedzibie Centrum przy Placu Bartosza Głowackiego 34 w Tarnobrzegu.

Zajęcia przewidziane w ramach Dnia Przedsiębiorczości skierowane są do osób, które chciałyby założyć własną działalność gospodarczą. Udział w zajęciach jest bezpłatny, wystarczy jedynie zgłosić swój udział telefonicznie: 15 822 21 72; 15 822 55 15, mailowo: ciz-tarnobrzeg@wup-rzeszow.pl lub osobiście.

W programie zajęć omówione będą zagadnienia dotyczące źródeł i zasad pozyskiwania środków finansowych na założenie działalności gospodarczej. Uczestnicy dowiedzą się również gdzie można szukać wsparcia dla rozwoju firmy, a także jakie obowiązują procedury przy rejestracji działalności gospodarczej.
Osoby, które wahają się przed skorzystaniem z formy samozatrudnienia będą miały możliwość przy pomocy odpowiednich testów psychologicznych ocenić swoje predyspozycje i cechy przedsiębiorcze – niezbędne do prowadzenia własnej firmy.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu informacyjnym proszone są o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy.

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnobrzegu
Plac Bartosza Głowackiego 34, pok. nr 3
tel. (015) 822-21-72 lub (015) 822-55-15
e-mail: ciz-tarnobrzeg@wup-rzeszow.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x