07-09.06 (czwartek-sobota) Finał 17 edycji konkursu Wygraj Sukces

Już w najbliższy czwartek, 7 czerwca 2012 r. w Tarnobrzeskim Domu Kultury rozpocznie się finał 17 edycji Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”. Konkurs organizowany przez Tarnobrzeski Dom Kultury i Studio Pro-Media w Tarnobrzegu pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega Norberta Mastalerza należy do najważniejszych konkursów piosenki dziecięcej w kraju.

W dniach 7-8 czerwca będziemy mogli śledzić zmagania 114 finalistów Konkursu wybranych w eliminacjach wstępnych i regionalnych z grona 2155 osób. Młodzi wokaliści w wieku od 6 do 19 lat, podzieleni na 4 kategorie wiekowe, będą się ubiegać o nagrodę Grand Prix Konkursu – 6 dniową wycieczkę do Eurodisneylandu pod Paryżem ufundowaną przez Prezydenta Norberta Mastalerza, oraz cenne nagrody rzeczowe.

Finał Konkursu „Wygraj Sukces” jest zwieńczeniem wysiłków uczestników, organizatorów i współorganizatorów eliminacji. Eliminacje wstępne odbywały się w 54 ośrodkach kultury, eliminacje regionalne w 15 ośrodkach kultury na terenie całego kraju. Tarnobrzeski finał Konkursu jest spotkaniem elity młodych wokalistów oraz ich trenerów. To doskonała okazja do wymiany doświadczeń ale też skonfrontowania swoich umiejętności na scenie. Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja Konkursu dostarczy uczestnikom wielu niezapomnianych chwil, a publiczności wspaniałych wrażeń.

Zapraszamy mieszkańców naszego miasta do oglądania festiwalowych występów.

W czwartek, 7 czerwca 2012 r, godz. 15.00 – inauguracja Konkursu i występy solistów I, II i III kategorii wiekowej.

W piątek, 8 czerwca 2012 r, godz. 11.30 – występy solistów III i IV kategorii wiekowej.

Kto zostanie laureatem nagrody głównej dowiemy się podczas Koncertu Galowego w sobotę, 9 czerwca 2012 r, o godz. 12.00, w sali widowiskowej Tarnobrzeskiego Domu Kultury. Gościem specjalnym Koncertu Galowego będzie Anna Gadt z Zespołem.

Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy.

info:organizator

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content