Cenne zwycięstwo lidera z Wielowsi (fotoreportaż) – wyniki spotkań w niższych klasach rozgrywkowych

Dzięki zwycięstwu 5:0 (1:0) nad drużyną z Kępia Zaleszańskiego zespół OKS Wielowieś utrzymał pozycję lidera rozgrywek w klasie A grupy stalowowolskiej. Mecz rozegrany został w niedzielę 3 czerwca w Tarnobrzegu.

Przez większą część sezonu zespół z Wielowsi dominował w tegorocznych rozgrywkach, budując  przewagę nad pozostałymi rywalami. Niestety w maju OKS stracił aż 9 punktów (2 mecze przegrane, 1 walkower), przez co bardzo dobrze spisująca się w rundzie wiosennej Sanna Zaklików zmniejszyła swój dystans do lidera do zaledwie jednego oczka.

Przed drużyną z Wielowsi pozostało do rozegrania jeszcze trzy spotkania, w najbliższym, czwartkowym piłkarze  OKS-u zmierzą się w Kotowej Woli z miejscowym LZS-em (8 lokata). Występująca w tej samej klasie rozgrywkowej Koniczynka Ocice (13 lokata), po przegranej 2:3 z Kotową Wolą, rozegra spotkanie z Jeziorakiem Chwałowice (6).

KLASA OKRĘGOWA grupa Stalowa Wola

O awans walczy również drużyna OKS Mokrzyszów, która w ostatniej kolejce zremisowała w Grębowie z miejscowym Słowianinem 1:1. Dwudziestą drugą porażkę w sezonie zanotowała z kolei Iskra Sobów, przegrywając w Wisanem Skopanie 0:3.

Na trzy kolejki przed końcem sezonu zespół z Mokrzyszowa z dorobkiem 65 punktów zajmuje pierwsze miejsce w tabeli, druga jest Olimpia Pysznica mająca na koncie zaledwie jeden punkt mniej od lidera. Do końca rozgrywek pozostało trzy kolejki, w najbliższej OKS podejmie na własnym stadionie ósmą w tabeli LZS Podwolinę, Iskra zaś zmierzy się na wyjeździe z Sokołem Kamień. Oba mecze odbędą się w czwartek 7. czerwca.

KLASA B, grupa Stalowa Wola

Wspólnota Serbinów uległa liderowi z Tarnowskiej Woli 0:3 w meczu 23. kolejki. Spotkanie Juniora Zakrzów z Błękitnymi Komorów zostało przerwane w 67 minucie, przy stanie 2:0 dla Juniorów, z powodu zdekompletowania drużyny z Zakrzowa.

W następnej kolejce zajmujący piątą lokatę piłkarze Wspólnoty rozegrają wyjazdowe spotkanie z Ceramiką Hadykówka (6), Juniorzy (8) zaś podejmą na własnym terenie Łęg Kopcie (7). Oba mecze odbędą się w czwartek 7 czerwca.

źródło:90min.pl

foto: Agnieszka Nycz

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tarnobrzeżanin
9 lat temu

Siarka, Mokrzyszów, Wielowieś oraz Wisła Sandomierz wygrywają i awansują wyżej. W przyszłym sezonie sukcesem dla tych drużyn będzie utrzymanie się. Nie liczył bym już na efektowne zwycięstwa do czego zostaliśmy przyzwyczajeni.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content