Wakacyjna oferta ESTEKI

Tegoroczna wyjazdowa akcja letnia dla dzieci i młodzieży Stowarzyszenia ESTEKA zostanie zorganizowana w trzech miejscowościach: Ustroniu, Dąbkach k. Darłowa oraz w Golejowie k. Staszowa. Jak co roku ESTEKA zaproponowała uczestnikom wypoczynku szeroką gamę specjalności.

Na uczestników obozów czekają m.in. turnusy: konne, językowo-rowerowe, artystyczne, filmowo-dziennikarskie, kolonie dla dzieci z klas I – IV, piłkarskie czy wypoczynkowe. Dla dzieci i młodzieży podczas tegorocznych wakacji zostało przygotowanych ponad 600 miejsc.

Na uczestników obozów w Golejowie oprócz zajęć tematycznych czekają dodatkowe atrakcje: zajęcia z wykorzystaniem kajaków i rowerów wodnych, rowerów turystycznych, strzelnicy, zajęcia na plaży. W Dąbkach k. Darłowa na terenie bazy Komendy Hufca ZHP z Opatowa zorganizowane zostaną trzy turnusy obozów wypoczynkowych, na których główną atrakcją będzie wypoczynek nad morzem oraz Jeziorem Bukowo. Natomiast w Ustroniu odbędą się Wyjątkowe Warsztaty Wokalne, dwa turnusy obozów artystycznych oraz organizowane po raz drugi Warsztaty Filmowo-Dziennikarskie. W tych ostatnich oprócz kadry wychowawczej wezmą udział dziennikarze TVN, TVP Katowice oraz specjaliści z zakresu fotografii czy filmowania.

Na wszystkich turnusach zorganizowana będzie całodzienna wycieczka autokarowa.

Projekty ESTEKI związane z organizacją letniego wypoczynku uzyskały dofinansowania ze środków publicznych w ramach otwartych konkursów ofert:

– Urząd Miasta Tarnobrzeg – dofinansowanie do dwóch projektów w wysokości 24.990 zł
– Podkarpackie Kuratorium Oświaty – dofinansowanie do dwóch projektów w wysokości 16.200 zł
– Podkarpacki Urząd Marszałkowski – dofinansowanie do dwóch projektów w wysokości 10.000 zł.

Więcej o obozach organizowanych przez Stowarzyszenie ESTEKA na www.esteka.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content