Wygraj wejściówkę na film „Lęk wysokości” do kina Starówka

Mamy dla Was jedną pojedynczą wejściówkę na projekcję filmu pt.”Lęk wysokości” w sandomierskim kinie Starówka, działającym przy Sandomierskim Centrum Kultury.

Wejściówkę otrzyma osoba, która jako pierwsza przyśle na adres redakcji (redakcja@nadwisla24.pl) nadeśle prawidłową odpowiedź na pytanie „Kto jest reżyserem filmu Lęk wysokości”. Dodatkowo należy podać numer telefonu kontaktowego.

Projekcja filmu pt.”Lęk wysokości” odbywać się będzie w dniach 5-7 czerwca, o godz.18 w kinie Starówka.

Lęk wysokości to fabularny debiut nominowanego do Oscara i nagrodzonego na festiwalu w Berlinie reżysera „Królika po berlińsku” Bartosza Konopki to poruszająca historia telewizyjnego spikera Tomka (Marcin Dorociński, nagrodzony Złotymi Lwami za kreację pierwszoplanową na Festiwalu w Gdyni), którego świetlaną karierę i poukładane życie rodzinne zakłóca wiadomość o poważnych problemach ojca (Krzysztof Stroiński, laureat Polskiego Orła za wybitną kreację w „Rysie”). Czy skoncentrowany dotąd na osobistym sukcesie dziennikarz będzie w stanie zrozumieć i wziąć odpowiedzialność za człowieka, z którym znowu połączył go kapryśny los?

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content