Trwają zapisy do IV Powiatowego Jarmarku Ludzi z Pasją

Obchody Dni Baranowa Sandomierskiego są okazją do prezentacji dorobku ludzi posiadających twórcze zdolności i niecodzienne pasje. Uczestnictwo w jarmarku, swoistej twórczej konfrontacji będzie wspaniałą formą promocji swojej działalności i okazją do sprzedaży swoich prac jak również możliwością przeżycia nowych inspiracji w danej dziedzinie sztuki.

Wystawcą podczas „IV Powiatowym Jarmarku Ludzi z Pasją”, może zostać każdy, kto posiada ciekawe zainteresowania, hobby, pasje twórcze, chcący zaprezentować swoje prace podczas odbywającego się po raz czwarty jarmarku w Baranowie Sandomierskim, podczas trwania największej w gminie imprezy kulturalnej Dni Baranowa Sandomierskiego.

Zapraszamy wszystkich tych, którzy posiadają własne, mniejsze lub większe dzieła, chcących zaprezentować się podczas „IV Powiatowym Jarmarku Ludzi z Pasją” do zapoznania się z warunkami udziału w imprezie oraz wypełnienia Karty Zgłoszeniowej, dostępnej na stronach internetowych: www.kulturalia.pl , www.baranowsandomierski.pl, więcej info- MGOK Baranów Sand.tel 693 647 977

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content