Złoto dla gorzyckiej Orkiestry Dętej (zdjęcia)

Orkiestra Dęta GOK Gorzyce zdobyła nagrodę „Złotego Pasma” podczas XIII Podkarpackich Parad Orkiestr Dętych Tyczyn 2012. Impreza odbyła się 3 czerwca br.

Przegląd w Tyczynie rozpoczął się przejściem wszystkich orkiestr w szyku paradnym ulicami Tyczyna do miejsca prezentacji konkursowych. Do konkursu przystąpiło 10 orkiestr miedzy innymi: Orkiestra Dęta WSK PZL z Rzeszowa i Tyczyna, Orkiestra Dęta z Dębicy, Żołyni, Błażowej, Markowej, Gaci, Niebylca i oczywiście Orkiestra Dęta Gminnego Ośrodka Kultury w Gorzycach. Na zakończenie przeglądu wszystkie orkiestry wspólnie wykonały marsz „Witaj Polsko” oraz „Happy Marsching Band” pod batutą Pana Tadeusz Chlebka.

Jury przeglądu postanowiło przyznać ZŁOTE, SREBRNE i BRĄZOWE PASMA. ZŁOTE PASMO zdobyła ORKIESTRA DĘTA GOK GORZYCE wraz z Orkiestrą Detą z Dębicy i z Orkiestrą Dętą z Gaci.

Zmywarka do gastronomii – jak ją wybrać?

Gorzycka Orkiestra Dęta działa w ramach realizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Gorzycach projektu „Zachowanie i promowanie dziedzictwa muzycznego kultywowanego przez Orkiestrę Dętą GOK Gorzyce (małe projekty w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW 2007-2013).

foto&info: GOK Gorzyce

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content