Skład trenerski ten sam, drużyna na pewno bez Corbetta (fotoreportaż oraz video HD)

„LaMarshall Corbett na pewno nie zagra w sezonie 2012/13 w tarnobrzeskim zespole ” zadeklarował trener Dariusz Szczubiał. O ewentualnym składzie zespołu szkoleniowiec, który dziś przedłużył swój kontrakt, niewiele chciał powiedzieć.

Zespół Jezioro Tarnobrzeg – pod tą nazwą ma funkcjonować tarnobrzeska drużyna w nadchodzącym sezonie w Tauron Basket Lidze, prowadzony będzie przez tą samą trójkę trenerską. W dniu dzisiejszym została podpisana umowa sponsorska pomiędzy miastem a klubem, na mocy której z budżetu miejskiego na funkcjonowanie klubu przeznaczona będzie kwota 800 tys. – 300 tys. w tym roku, 500 tys. w przyszłym. Na tę chwilę to miasto pozostaje strategicznym sponsorem klubu, choć jak zapewniał prezes Pyszniak poszukiwania ewentualnych „darczyńców” nie ustają.

Nie wiadomo również czy w przyszłym sezonie zwiększy się liczba transmisji meczów z Tarnobrzega w tvp.sport. Jak wyjaśnił prezydent Mastalerz ” zależy to od tego, czy poprawimy oświetlenie w hali”. Koszt remontu oświetlenia wyniósłby ok. 200 tys. zł.

Więcej o planach trenera Szczubiała i prezesa Pyszniaka w materiale video. Zapraszamy

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ZgadnijKto
8 lat temu

Nic z tego nie będzie.

sms
8 lat temu

Oj na wikcie prezydenckim buźki rosnąąąąąąąąąąąąąąąąąąą!

Szymon10
8 lat temu

Dlaczego bez Corbetta , może był za słaby ? :/

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content