23-24.06 (sobota-niedziela) II Międzynarodowy Drużynowy Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach

Przyjdź, nie siedź w domu. Zobaczysz świetne zawody i emocjonujące pojedynki. Rajmund Zięba Prezes IKS Jezioro Tarnobrzeg (organizator zawodów) zaprasza na II Międzynarodowy Drużynowy Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach – Polska Tarnobrzeg 2012.

W zawodach tych wystąpi 24 tenisistów stołowych na wózkach, zawodników z Reprezentacji Czech, Białorusi, Ukrainy, Litwy i Polski. Turniej ten odbędzie się 23 – 24 czerwca 2012 roku (startujemy o godzinie 10.00), na Hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu, ul. Kopernika 49 (zawody to dwa turnieje drużynowe, turniej open i dwa turnieje indywidualne).

W dniu 23 czerwca o godzinie 11.00 odbędzie się uroczyste otwarcie i prezentacja drużyn uczestniczących w zawodach.

Turniej drużynowy klasa 2

Team CZE – Jiri Suchanek/ Milan Krejci

Team POL/BLR – Paweł Szostak/Andrei Mantula

Team POL 1 – Rafał Czuper/Tomasz Jakimczuk

Team POL 2 – Rajmund Zięba/Piotr Sokalski

Team POL 3 – Piotr Bielecki/Mateusz Walski

Turniej drużynowy klasa 3-4-5

Team CZE – Jan Mrazek/Petr Svatos

Team LTU – Aleksandr Olechnowicz/Igor Lawrentjew

Team UKR – Vitaliy Popok/Vasyly Petruniv

Team UKR/POL – Igor Sidorczuk/Janusz Chamot

Team POL 1 – Maciej Nalepka/Krzysztof Żyłka

Team POL 2 – Rafał Lis/Mariusz Czerwiński

Team POL 3 – Mariusz Siewierski/Jarosław Stefaniak

Program Zawodów

Sobota 23 czerwca

– godz. 10.00 – I cześć gier

– godz. 11.00 – uroczyste otwarcie, prezentacja drużyn uczestniczących w turnieju,

– godz. 11.30 – II cześć gier

– godz. 14.00 – III cześć gier

Niedziela 24 czerwca

– godz. 10.00 – I cześć gier

– godz. 14.00 – II cześć gier

– godz. 17.00 – zakończenie turnieju i uroczyste uhonorowanie zwycięzców

Patronat Honorowy nad turniejem objął Prezydent Tarnobrzega Pan Norbert Mastalerz oraz Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego.

Zawody poprowadzi, jako sędzia główny Pan Henryk Oleksiuk (sędzia państwowy), pomagał mu będzie sędzia Pan Janusz Malarz oraz sędziowie przy stołach Krzysztof Kowalski, Wiesław Byczek, Piotr Mikera, Szymon Kwiatkowski, Radosław Nitek, Bogdan Sroczyński, opieka medyczna Pani Joanna Sroczyńska, nagłośnienie Ryszard Patrzyk. Prowadząca uroczyste rozpoczęcie i zakończenie zawodów Marta Maciuk.

Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami międzynarodowymi ITTF Para Table Tennis oraz z przepisami Polskiego Związku Tenisa Stołowego z uwzględnieniem specyfiki sportu niepełnosprawnych.

Mecze rozgrywane będą na 6 stołach SPONETA S7-13 z atestem ITTF, piłeczkami (białymi) Andro.

Zakwaterowanie zawodników, trenerów, sędziów w Hotelu Karolina i w Hotelu Kameleon w Tarnobrzegu oraz w Hotelu Basztowy w Sandomierzu.

Catering – obiady na hali sportowej zapewnia Spółdzielnia Socjalna KONAR z Tarnobrzega

Sponsorzy

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Prezydent Miasta Tarnobrzeg, Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. w Warszawie Oddział w Tarnobrzegu – Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg, Zakład Obrotu Towarowego Siarkopol w Tarnobrzegu, PW Karabela Sp. z o.o. w Tarnobrzegu, Spółdzielnia Socjalna Konar z Tarnobrzega, Firma Seltar z Tarnobrzega, Firma Intop z Tarnobrzega, Euro-Szkoła Bis Jacek Sadrakuła i Synowie, MediaExpert, Golden Global Grupa-Centrum Reklamy, Firma Skobud, Bank Spółdzielczy w Tarnobrzegu, ZSP nr 1 w Tarnobrzegu, Kancelaria Prawna AnLex Andrzej Gryczka, Aksedo z Warszawy, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Siarkowiec” w Tarnobrzegu, Hotel Karolina w Tarnobrzegu, Hotel Kameleon w Tarnobrzegu, Hotel Basztowy w Sandomierzu, Aga Sport z Gliwic, Stiga z Warszawy, Modest z Łodzi, Inters.pl z Krakowa, Cukiernia Piotrowscy

Patronat Medialny: MTV Tarnobrzeg, Radio Leliwa, Tygodnik Nadwiślański, Echo Dnia, Super Nowości, NadWisłą24.pl, www.pingpong.com.pl, www.tarnobrzeg.info, www.mojadolina.pl

foto&info: organizator

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content