Ukradł alkohol, a później zorganizował imprezę

28-letni mieszkaniec Tarnobrzega odpowie za kradzież alkoholu. Sprawca wykorzystując nieuwagę dostawcy ukradł z jego samochodu karton z trunkami, warty blisko 400 złotych.

Do kradzieży doszło na ulicy Sienkiewicza w Tarnobrzegu. Do sklepu monopolowego podjechał dostawca z towarem. Gdy mężczyzna wnosił alkohol do sklepu, na krótką chwilę pozostawił otwarty samochód. To skusiło złodzieja, który z pojazdu zabrał karton z 15 butelkami alkoholu różnych gatunków, warty blisko 400 złotych. Złodziej swój łup zaniósł do pobliskiego baru i ukrył go w toalecie. Po kilku godzinach alkohol wybił wspólnie z kolegami, których zaprosił na biesiadę.

O kradzieży zostali powiadomieni policjanci. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania złodzieja. Prowadząc czynności, ustalili kim jest sprawca tej kradzieży. Okazał się nim 28-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Mężczyzna został zatrzymany. W przeszłości był on już notowany przez policjantów za podobne czyny.

28-latek usłyszał zarzut i przyznał się do popełnienia przestępstwa. Za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content