Wielowieś ogrywa Mokrzyszów (fotoreportaż)

W „pojedynku mistrzów” – bo taką nazwą określano niedzielne spotkanie, drużyna OKS Wielowieś pokonała OKS Mokrzyszów 3:0 (1:0). Mecz był ukoronowaniem bardzo dobrego sezonu obu drużyn, zakończonym awansem  do wyższych klas rozgrywkowych.

Obok Siarki Tarnobrzeg powracającej po 20 latach do II ligi oraz OKS Mokrzyszów, który w nadchodzącym sezonie będzie występował w IV lidze awans wywalczyła również druga osiedlowa drużyna z Tarnobrzega – OKS Wielowieś. Zespół, który w sezonie 2010/11 bronił się przed spadkiem z rozgrywek w klasie „A”, zakończył obecny sezon na 1 miejscu awansując do ligi okręgowej.

O drużynie, finansach rozmawialiśmy z Dariuszem Dziedzicem, prezesem OKS Wielowieś, Z tytułu wywalczonego awansu drużyna otrzymała premię finansową z tarnobrzeskiego magistratu, na uzupełnienie tegorocznego budżetu klubu. Posłuchaj

Mówi Dariusz Dziedzic Prezes OKS Wielowieś:

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wacek
8 lat temu

Oczywiście nie mogło zabraknąć największego miłośnika sportów wszelakich w naszym mieście, wcale sie nie zdziwie gdy pojawi sie nawet na jakimś amatorkim turnieju rozgrywanym na orliku, żeby wreczyć puchar

fix
8 lat temu
Reply to  wacek

Co cię Wacuś boli? Kto wg. Ciebie powinien tej drużynie wręczyć nagrodę od prezydenta? stróż?

Gratuluję chłopakom awansu, jeden sezon i diametralnie inna postawa w lidze. Oby tak dalej.

Kulfon
8 lat temu

A co, ma siedzieć na du**e i nic nie robić? To, że się interesuje tym co się w mieście dzieje to jest takie złe? Nie robi nic- źle, robi coś- jeszcze gorzej.

kicia
8 lat temu

Nie ma imprezy bez prezydenta, ciekawe kiedy on znajduje czas na poważne sprawy, aż boję się lodówki otworzyć

Kulfon
8 lat temu

Za dobrze wam było, jak prezydentem był kto inny. Każdy tylko zaglądał do własnej kiszeni i miał daleko w d***e innych. W mieście nic się nie działo, komuna i nic więcej. Praca po znajomości, układy i lewe zaświadczenia. Teraz kiedy ciągle coś się zmienia i ludzie nie są przyzwyczajeni do obcowania z prezydentem każdy przestraszony i nie wie jak się zachować. Prezydent interesuje się normalnymi mieszkańcami! Niemożliwe.

wacek
8 lat temu

Jesteście żenującym plebsem, którego łatwo zadowolić najprostszymi zagrywkami pod publiczke, którego cieszy,że na wiejskie boisko przybywa prezydent i wręcza puchar, och jakież to wyróżnienie i zaszczyt dla przybyłych na wiejskie boisko, że pojawił sie na nim wódz, mozna poczuć się w takich chwilach naprawde docenionym przez władze hahah. Żal mi was niekumate stado owiec!

cnnc
8 lat temu
Reply to  wacek

To ty kumaty kumie robisz aferę ze zwykłego wręczania pucharu, ochłoń i przestań się wymądrzać, bo nie masz czym.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x