Tarnobrzeg: Udziały w kopalni, wywóz śmieci, wybory osiedlowe, TESCO – miejskie sprawy poruszone podczas konferencji (video)

Z nieinformowania na bieżąco radnych Tarnobrzega o zmieniającym się kształcie umowy dotyczącej przejęcia przez miasto udziałów w Kopalni Siarki tłumaczył się podczas ostatniej konferencji prasowej prezydent Mastalerz. – Nie należy popadać w psychozę, nie będę wysyłać gońców do radnych co poniedziałek, bo są zmiany w przykładowo trzecim punkcie – odpowiadał prezydent.

W trakcie konferencji poruszono również m.in. kwestię porozumienia międzygminnego na dostarczanie odpadów komunalnych do mającego powstać w Stalowej Woli Zakładu Mechaniczno-Biologicznego Przetwarzania Odpadów Komunalnych. Porozumienie podpisało dziewięć gmin powiatów stalowowolskiego i tarnobrzeskiego. – Gdybyśmy przystąpili do porozumienia działalibyśmy na szkodę firmy A.S.A w której mamy 40% udziałów – tłumaczył prezydent.

Więcej w materiale video. Zapraszamy

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
cdn
9 lat temu

Zenujace sa te tlumaczenia Mastalerza i Kolka.Zenujacy jest caly ten urzad i to miasto.Dawa skrzyzowania a reszta to wioski ktore po tylu latach nawet nie zostaly zurbanizowane .Zenada i tyle.

jam
9 lat temu

a kto przez 12 lat nie potrafił zurbanizować tej wioski? Dziubińskiemu się to przez 12 lat nie udało, a Mastalerz miałby to w ciągu półtora roku zrobić? pomyśl zanim coś napiszesz. Zmiany w mieście wymagają czasu. Tylko głupek robi coś na szybkiego i na hura

Tomek
9 lat temu

Żeby zrobić coś szybko trzeba mieć dużo kasy, której w Tarnobrzegu nie ma. Mastalerz jeszcze ma zapał, jeszcze mu się chce coś zrobić. Gorzej będzie jak się wypali i będzie wszystko zlewał jak poprzednia ekipa. Mas swój program, z którego będzie rozliczany.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content