Pijana mieszkanka Miechocina „opiekowała się” dwójką swoich dzieci

Blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie wykazało urządzenie u 33- letniej kobiety, która „opiekowała się” dwójką małych dzieci. Dwaj synowie w wieku 8 miesięcy i 2 lat przebywają w szpitalu.

Wczoraj po godzinie 23, dyżurny Policji przyjął zgłoszenie o pijanej kobiecie, która mając pod opieką dwójkę dzieci przebywa w rejonie baru na tarnobrzeskim osiedlu Miechocin.

Funkcjonariusze natychmiast udali się we wskazany rejon. Na ulicy Orła, zauważyli kobietę z wózkiem, w którym było dwoje małych dzieci. Jedno z nich płakało. Podczas podjętej interwencji, kobieta zachowywała się agresywnie, z jej ust wyczuwalna była silna woń alkoholu. Nie chciała podać policjantom swoich danych osobowych, nie stosowała się również do wydawanych poleceń.

Kobieta została przewieziona do jednostki Policji. Funkcjonariusze ustalili, tożsamość matki. Okazała się nią 33 – letnia mieszkanka Tarnobrzega. Funkcjonariusze zbadali stan trzeźwości kobiety. Badanie wykazało u niej blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Kobieta została zatrzymana do wytrzeźwienia i wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Dzisiaj, zostanie przesłuchana.

Za narażenie dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content