Tarnobrzeg: Rusza przebudowa placu targowego, wystąpią utrudnienia w handlu

W lipcu i sierpniu bieżącego roku będą trwały roboty budowlane przy przebudowie placu targowego stałego zlokalizowanego przy ul. Kwiatkowskiego w Tarnobrzegu. W tym czasie handel będzie odbywał się częściowo na istniejącym placu targowym oraz na sąsiedniej działce nr ewid. 1485/1 będącej własnością Tarnobrzeskiej Spółdzielni Zaopatrzenia i Zbytu „Samopomoc Chłopska”.

Upoważnionym do zorganizowania tymczasowego placu targowego na okres trwania robót jest zarządca placu, tj. Klub Sportowy „Siarka” Zakład Działalności Gospodarczej Spółka z o.o. w Tarnobrzegu. Remont będzie prowadziła Firma SKANSKA.

Koszt remontu wyniesie ponad 1 mln zł. W ramach prac zmodernizowane zostaną stanowiska handlowe, ogrodzenie, kanalizacja deszczowa i wyremontowana nawierzchnia placu. Inwestycja w 75 procentach będzie współfinansowana z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Kwota dofinansowania wynosi 969 672,00zł.

źródło: UM Tarnobrzeg

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
spoko
10 lat temu

fajnie że ma być lepiej, fajnie że miasto dokłada tylko 323 224 zł ALE DLACZEGO PRZEBUDOWA SIĘ ZACZYNA KIEDY NA RYNKU NAJWIĘKSZY RUCH??

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content