Prezydent Mastalerz: W sobotę jesteśmy w stanie przyjąć nawet 20 tys osób (video)

Dodatkowe miejsca parkingowe, zwiększona liczba kursów MKS – to udogodnienia przygotowane przez tarnobrzeski magistrat na sobotnią imprezę nad Jeziorem Tarnobrzeskim. W sobotę 15 lipca od godziny 15 za wjazd nad jezioro nie będą pobierane opłaty.

Przy półwyspie na którym odbędzie się impreza przygotowanych zostanie dodatkowych 200 miejsc parkingowych. – Wjazd będzie drogą opaskową, zaraz obok będzie przygotowany parking po prawej stronie drogi, zaś tuż obok półwyspu przygotowane będą dwa parkingi – wyjaśnia podczas dzisiejszej konferencji prasowej naczelnik Anna Czaplińska.

Dla osób chcących skorzystać z usług komunikacji miejskiej, MKS przygotował dodatkowe kursy – o godz.15, 15.20, 15.40 i 18, oraz powrotne o godz. 22.00, 23.10 i 23.20.

Więcej w materiale video. Zapraszamy

video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wacek
8 lat temu

WOW! JESTEM POD WIELKIM WRAŻENIEM, OBY SIĘ WODZOWI ZIŚCIŁO TE 20 TYS Z TBG I POBLISKICH WSI SPRAGNIONYCH KRAWCZYKA I STACHIRSKIEGO-WIELKICH ATRAKCJI WIECZORU ZA 100 TYSIĘCY!

DWUGODZINNE GRANIE TYCH PANÓW NIECH NAM ZREKOMPENSUJE 2 MIESIECZNE KĄSANIE PRZEZ KOMARY!

fix
8 lat temu

Urzędnicy zakładają minimum uczestników na poziomie 5 tys osób a na powrót tylko trzy MKS-y, czy to wystarczy?

spoko
8 lat temu
Reply to  fix

Czy nie rozumiesz , ze trzeba oszczędzać? A taki kurs autobusu to ze 30 złotych kosztuje

mieszkaniec
8 lat temu

Igrzyska trwają nadal, kiedy dumnie nasz prezydent oznajmi, że sprowadzi na nasze śmieci dobrego inwestora, który da pracę. Samymi zabawami nas mami.

@
8 lat temu

A dlaczego nic nie napisaliście o „dodatkowych kursach miejsc parkingowych”:-) w echu o tym piszą, cyt: „Dodatkowe kursy autobusów i miejsc parkingowych, bezpłatny wjazd na plażę od godzin popołudniowych oraz pełna mobilizacja służb porządkowych, to wszystko z myślą o tych, którzy przyjadą w sobotę nad Jezioro Tarnobrzeskie na imprezę pod hasłem „Lato z Radiem”.

ambrozja
8 lat temu

Pracy a nie zabaw, Mastalerz marnie skończysz jak Twój poprzednik. W mieście którym można sie tylko upić ze szceścia dominuje zabawa

fix
8 lat temu
Reply to  ambrozja

Jak ma się za co upić… Jak nie ma za co to a bardzo się chce to trzeba komuś „zabrać” bo zapracować nie ma gdzie, qrwa pracy potrzeba a nie igrzysk!!!!!

koksiarz
8 lat temu

jak skończy jak poprzednik to skończy świetnie.3 kadencje to jest niezły wynik.aż się mu znudziło i oddał opozycji z łaski za te wszystkie lata upokorzeń swój stołek.
genialnie jednak się mastaleszenko przyszykował do kadencji,cztery lata ciągłej zabawy będziemy miło wspominać,te bankiety i grille,te koncerty a głupcy piszą o inwestorach i ucieczce młodych,to jest władzy na rękę bo przecież jak zostanie tu ktoś myślący samodzielnie i w miarę niezależny to się władzy nie utrzyma a jak uciekniecie to tym łatwiej będzie wodzowi przedłużyć to jaśnie oświecone panowanie !

mieszkaniec
8 lat temu

Teraz wszyscy krytykują a w sobotę miło spędzicie czas pod sceną Lata z Radiem. Tak to już bywa…

Grzegorz Lipiec
8 lat temu

O godzinie 18 żaden dodatkowy kurs nie wyjeżdża. Dezinformacja…

tupecik
8 lat temu

Chyba kompromitacja… Dziennikarz Echa Dnia Grzegorz Lipiec ma czelność publicznie wytykać autorom tekstu nie mając racji. Masz człowieku tupet. Czemu ten komentarz miał służyć i kto tu dezinformuje? Pod tekstem jest materiał video, wyraźnie słychać jak naczelniczka oznajmia, że kurs „6” o g.18 specjalnie zajedzie na półwysep.

tbg_
8 lat temu

Toś się udzielił…

13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x