Tarnobrzeg: Sobotnia impreza „Lata z Radiem” za prawie 100 tys. zł (video)

Kolejna letnia akcja mająca na celu według władz Tarnobrzega promocję miasta i Jeziora Tarnobrzeskiego kosztować będzie tarnobrzeżan 98tys. zł. Choć prezydent Mastalerz, zasłaniając się tajemnicą handlową nie podał wysokości kwoty jaką miasto asygnowało na organizację Lata z Radiem, informacja o przetargu znajduje się na ogólnodostępnej stronie internetowej – szczegóły znajdziesz tutaj.

A za co zapłacimy? poniżej treść przetargu w kwestii uzasadnienia wyboru oferty:

” Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, adres : 00-977 Warszawa, Al. Niepodległości 77/85 reprezentowane przez Pana Prezesa Andrzeja Siezieniewskiego jest jedynym organizatorem posiadającym wyłączność na przeprowadzenie trasy Lato z Radiem na terenie Polski, a jednym z przystanków jest miasto Tarnobrzeg w dniu 14 lipca 2012 r. Audycja Lato z Radiem jest doskonałą okazją na promocję naszego Miasta na arenie ogólnopolskiej. Rozgłośnia umożliwi przekazanie przez Polskie Radio profesjonalnego nagrania audio-wideo z koncertu na potrzeby promocyjne Tarnobrzega, przekaże wiele informacji o naszym mieście w tygodniu poprzedzającym imprezę wraz z przekierowaniem na wskazaną stronę internetową. Logo/herb naszego miasta zostanie umieszczony na plakatach, banerach, ulotkach oraz w prasie, promujących trasę koncertową. Będzie również podczas audycji wskazywana nazwa naszego miasta oraz miejsce imprezy w 50 autoreklamach koncertu emitowanych na antenie Programu I Polskiego Radia. Umożliwiono rozstawienie stoiska (namiot 3×3) na potrzeby promocji miasta. Z plenerowego studia Polskiego Radia na antenie Programu I Polskiego Radia tarnobrzeżanie będą mieli możliwość nagrać pozdrowienia a z Prezydentem Miasta Tarnobrzeg zostanie przeprowadzony wywiad. Mieszkańcy będą mieli również możliwość spotkania się ze znanymi postaciami Polskiego Radia. W imprezie zaplanowane zostały specjalne programy dla dzieci, konkursy i zabawy na scenie, pokazy kulinarne, zaplanowano również występ dwóch znanych polskich wykonawców.Zamierzeniem jest, aby audycja została wykonana w sposób profesjonalny i skuteczny. W związku z powyższym przeprowadzono postępowanie zgodnie z przepisami dotyczącymi zamówienia z wolnej ręki w trybie art. 67 ust. 1 pkt. 1 lit. c ustawy Prawo zamówień publicznych.”

Krótka konferencja prasowa dotycząca sobotnich atrakcji odbyła się dzisiaj w tarnobrzeskim magistracie – szczegóły wkrótce, zapraszamy.

video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wacek
9 lat temu

KREW MNIE ZALEWA NA TO CIĄGŁE MARNOTRAWSTWO PIENIEDZY WYRZUCANE NA FESTYNY. ZA TA KWOTE MOZNA KUPIC MASZYNE DO ODKOMARZANIA A TAK BEDZIEMY MIEC PRZEZ KILKA GODZIN LATO Z RADIEM A PRZEZ KOLEJNE MIESIACE LATO ZKOMARAMI. BRAWO!!!

spoko
9 lat temu

aaaaaaaaa jak będzie nadany wywiad to warto te 98 tysięcy zapłacić

fix
9 lat temu

W wywiadzie jeśli tego nie podkreślą nie będzie widać kominów i całej infrastruktury przemysłowej. Szczerze wątpię aby ten zbiornik mógł dorównać walorami krajobrazowymi normalnym zbiornikom otoczonym przyrodą a nie przemysłem. Jak na razie topimy w zbiorniku pod szyldem jego promocji masę PUBLICZNEJ kasy. Czy to się przełoży na zewnętrzne inwestycje? czas pokaże. Jak na razie inwestuje tylko UM Tbg.

rozum
9 lat temu

98 tys zł – taniocha. Najważniejsze, że prezydent zachował dla siebie i radnych tajemnicę handlową. Jedna i druga strona musi mieć nie tak pod sufitem aby robić „tajemnicę” z informacji jawnych i ogólnie dostępnych. Gdyby prywatna osoba zaprosiła sobie „Latko z Radiem” na swoje podwórko to nie zamierzam zaglądać wtedy do portfela i mogą robić sobie tajemnice handlowe. Ale w sytuacji publicznych pieniędzy to coś jest nie tak, dziwię się że przepisy prezydentowi pozwoliły na to.

diva2012
9 lat temu

kto wie jak sie nazywał blondyn który rozleał piwa mial szarą bluze..?;)

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content