Tarnobrzeg: Sobotnia impreza „Lata z Radiem” za prawie 100 tys. zł (video)

Kolejna letnia akcja mająca na celu według władz Tarnobrzega promocję miasta i Jeziora Tarnobrzeskiego kosztować będzie tarnobrzeżan 98tys. zł. Choć prezydent Mastalerz, zasłaniając się tajemnicą handlową nie podał wysokości kwoty jaką miasto asygnowało na organizację Lata z Radiem, informacja o przetargu znajduje się na ogólnodostępnej stronie internetowej – szczegóły znajdziesz tutaj.

A za co zapłacimy? poniżej treść przetargu w kwestii uzasadnienia wyboru oferty:

” Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, adres : 00-977 Warszawa, Al. Niepodległości 77/85 reprezentowane przez Pana Prezesa Andrzeja Siezieniewskiego jest jedynym organizatorem posiadającym wyłączność na przeprowadzenie trasy Lato z Radiem na terenie Polski, a jednym z przystanków jest miasto Tarnobrzeg w dniu 14 lipca 2012 r. Audycja Lato z Radiem jest doskonałą okazją na promocję naszego Miasta na arenie ogólnopolskiej. Rozgłośnia umożliwi przekazanie przez Polskie Radio profesjonalnego nagrania audio-wideo z koncertu na potrzeby promocyjne Tarnobrzega, przekaże wiele informacji o naszym mieście w tygodniu poprzedzającym imprezę wraz z przekierowaniem na wskazaną stronę internetową. Logo/herb naszego miasta zostanie umieszczony na plakatach, banerach, ulotkach oraz w prasie, promujących trasę koncertową. Będzie również podczas audycji wskazywana nazwa naszego miasta oraz miejsce imprezy w 50 autoreklamach koncertu emitowanych na antenie Programu I Polskiego Radia. Umożliwiono rozstawienie stoiska (namiot 3×3) na potrzeby promocji miasta. Z plenerowego studia Polskiego Radia na antenie Programu I Polskiego Radia tarnobrzeżanie będą mieli możliwość nagrać pozdrowienia a z Prezydentem Miasta Tarnobrzeg zostanie przeprowadzony wywiad. Mieszkańcy będą mieli również możliwość spotkania się ze znanymi postaciami Polskiego Radia. W imprezie zaplanowane zostały specjalne programy dla dzieci, konkursy i zabawy na scenie, pokazy kulinarne, zaplanowano również występ dwóch znanych polskich wykonawców.Zamierzeniem jest, aby audycja została wykonana w sposób profesjonalny i skuteczny. W związku z powyższym przeprowadzono postępowanie zgodnie z przepisami dotyczącymi zamówienia z wolnej ręki w trybie art. 67 ust. 1 pkt. 1 lit. c ustawy Prawo zamówień publicznych.”

Krótka konferencja prasowa dotycząca sobotnich atrakcji odbyła się dzisiaj w tarnobrzeskim magistracie – szczegóły wkrótce, zapraszamy.

video: Piotr Morawski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wacek
10 lat temu

KREW MNIE ZALEWA NA TO CIĄGŁE MARNOTRAWSTWO PIENIEDZY WYRZUCANE NA FESTYNY. ZA TA KWOTE MOZNA KUPIC MASZYNE DO ODKOMARZANIA A TAK BEDZIEMY MIEC PRZEZ KILKA GODZIN LATO Z RADIEM A PRZEZ KOLEJNE MIESIACE LATO ZKOMARAMI. BRAWO!!!

spoko
10 lat temu

aaaaaaaaa jak będzie nadany wywiad to warto te 98 tysięcy zapłacić

fix
10 lat temu

W wywiadzie jeśli tego nie podkreślą nie będzie widać kominów i całej infrastruktury przemysłowej. Szczerze wątpię aby ten zbiornik mógł dorównać walorami krajobrazowymi normalnym zbiornikom otoczonym przyrodą a nie przemysłem. Jak na razie topimy w zbiorniku pod szyldem jego promocji masę PUBLICZNEJ kasy. Czy to się przełoży na zewnętrzne inwestycje? czas pokaże. Jak na razie inwestuje tylko UM Tbg.

rozum
10 lat temu

98 tys zł – taniocha. Najważniejsze, że prezydent zachował dla siebie i radnych tajemnicę handlową. Jedna i druga strona musi mieć nie tak pod sufitem aby robić „tajemnicę” z informacji jawnych i ogólnie dostępnych. Gdyby prywatna osoba zaprosiła sobie „Latko z Radiem” na swoje podwórko to nie zamierzam zaglądać wtedy do portfela i mogą robić sobie tajemnice handlowe. Ale w sytuacji publicznych pieniędzy to coś jest nie tak, dziwię się że przepisy prezydentowi pozwoliły na to.

diva2012
10 lat temu

kto wie jak sie nazywał blondyn który rozleał piwa mial szarą bluze..?;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content