Na Wisłostradzie stanęła… palma

Od dziś tarnobrzeską Wisłostradę ozdabia nowy element, którym jest… palma. Jak wyjaśnia Agata Rybka z Kancelarii Prezydenta Miasta, ” jest to prezent od firm, które realizowały inwestycje na terenie Tarnobrzega”.

Palma ma ok. 5 metrów wysokości, koszt jej zakupu to ok. 5 000 zł. Palma jest sztuczna ponieważ, jak już sprawdziły inne samorządy, prawdziwa nie przetrwa w naszych warunkach pogodowych. Agata Rybka zapewnia, że plama w żadnym wypadku nie utrudnia jazdy, ani nie ogranicza widoczności. – Palma została zamontowana pośrodku Wisłostrady, ale z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa – wyjaśnia.

– Palma jest dość nietypowym, ale elementem promocji Jeziora Tarnobrzeskiego. W końcu skoro mamy jezioro i plażę, to dlaczego nie mamy mieć palmy. W szczególności jeśli jest prezentem – mówi Prezydent Tarnobrzega, Norbert Mastalerz.

foto&info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
spoko
8 lat temu

„prezent od firm, które realizowały inwestycje na terenie Tarnobrzega” – co za złośliwcy z tych inwestorów

kejt
8 lat temu

No chyba ich ……….

wacek
8 lat temu

TA PALMA ODPOWIADA ŻYWOTNYM POTRZEBOM CAŁEGO SPOŁECZEŃSTWA TARNOBRZESKIEGO.

ŻENADA!

fix
8 lat temu

Pewnie w ramach offsetu… Kto wpadł na taki zajebisty pomysł? Nie mogli choinki postawić? Na święta od razu by była 🙂

wczorajszy
8 lat temu

ja pier… ale czad 😀

fi
8 lat temu

Niech ktoś wreszcie podstawi taczki pod Urząd!

fi
8 lat temu

„prezent od firm, które realizowały inwestycje” – a to ciekawe, że firmy w czasie kryzysu finansują jakąś palmę… wie ktoś o jakie inwestycje chodzi? jakie firmy? W jaki sposób urząd przyjął na stan środków ten „prezent”? W ogóle nie do pomyślenia, że Prezydent chwali się, że przyjmuje prezenty od firm, które biorą udział w przetargach… Powodzenia.

Jantek
8 lat temu

Pani Agacie i pozostałym polecam do poczytania to: http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080712/KOLOBRZEG/538344511 a potem niech się zastanowi, zanim coś palnie. Palma mrozoodporna przetrwa w naszych warunkach klimatycznych przy odpowiednim zabezpieczeniu zimą.

rozum
8 lat temu

Sztuczna w zakupie jest droższa ale będzie tańsza w utrzymaniu od tej prawdziwej w Kołobrzegu. Miasto zaoszczędzi na podlewaniu, być może małpy nie będą po niej skakać. Raz na kilka lat się pomaluje i będzie git.

Tarnobrzeżanin
8 lat temu

Mastalerz: „W końcu skoro mamy jezioro i plażę, to dlaczego nie mamy mieć palmy.”
***
Panie prezydencie gdzie my kurna żyjemy??? nad którym okolicznym jeziorem z plażą rosną palmy??? Gdzieś Pan to wypatrzył??? …………. Jakie jezioro taka palma czyli sztuczne jezioro, sztuczna palma no i sztuczna inteligencja…

Aret...
8 lat temu

A ja uważam,że jest ok , śmiesznie wyglada,ale zawszte to cos innego od szarej rzeczywistości…cos innego.. Ludzie -przyzwyczajcie sie do zmian…

JANKES
8 lat temu

PANOWIE I PANIE MASTALERZOWI ODBIŁA PALMA..POZDRAWIAM.

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x