Lato z Radiem w Tarnobrzegu (fotoreportaż)

Lato z Radiem zawitało do Tarnobrzega w sobotę 14 lipca. Impreza, która odbyła się na półwyspie nad Jeziorem Tarnobrzeskim przyciągnęła tłumy ludzi, chcących na żywo uczestniczyć w wydarzeniu, którego początki sięgają 1971 r, kiedy to pierwszy raz na antenie radiowej „Jedynki” wyemitowano popularną audycję radiową.

Impreza na półwyspie, prowadzona przez Romana Czejarka i Bogdana Sawickiego rozpoczęła się o godz.16, blokiem programów dla dzieci. W części koncertowej przeplatanej konkursami dla publiczności, na scenie wystąpili kolejno: zespół Leszcze, Krzysztof Krawczyk i Jacek Stachursky. Imprezę zakończył pokaz sztucznych ogni.

foto: Agnieszka Nycz

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Yahoo
8 lat temu

potwierdza się stara prawda, że nigdy z hama nie zrobi pana czyli żeby był gimnny orgazm musi być parostatek, golec lub inny stolec

rozum
8 lat temu

A wrócić z tej imprezy do Tbg to dopiero ciekawy temat. Do organizatorów – róbcie jeszcze bardziej oddalone imprezy miejskie i nie zapewniajcie powrotu mieszkańcom. MKS też dał czadu, mógłby się przygotować i zarobić sobie, odwieźć ten kilku tysięczny spend do Tbg – nie za darmo – to niezła kasa. MKS woli zgodnie z rozkładem wozić puste autobusy po mieście… Po co się wysilać, po co myśleć skoro i tak pensja co miesiąc się należy.

v
8 lat temu

czerwona kartka za beznadziejną organizacje powrotu dla mieszkańców, na imprezie mi się podobało, może dlatego, że nie wiedziałam jaki nas powrót czeka

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content