Tarnobrzeg: Za pięć doniczek z konopiami grozi mu kara do 2 lat więzienia

5 doniczek z nielegalnymi roślinami policjanci zabezpieczyli na działce rekreacyjnej należącej do matki 21-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Mężczyzna po zatrzymaniu przyznał się do popełnionego przestępstwa.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego ustalili, że jeden z mieszkańców osiedla Serbinów w Tarnobrzegu, uprawia konopie. Policjanci udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny. Podczas przeszukania w pokoju 21-latka, funkcjonariusze znaleźli liście konopi. Na działce rekreacyjnej należącej do jego matki, policjanci znaleźli pięć doniczek z blisko metrowymi krzakami. Mężczyznę zatrzymano. „Plantator” wkrótce trafi przed sąd. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2.

Policja prowadzi dalsze czynności wyjaśniające.

foto&źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Fantom
9 lat temu

Dwa lata? mało! Przecież mógł sobie lub komuś krzywdę zrobić! ba nawet zabić! Surowo karać takich zwyrodnialców! Nie może być tak w normalnym kraju, że człowiek będzie roślinki hodował na własny użytek. Nie, lepiej niech kupuje na czarnym rynku i wzmacnia duże sieci handlowe potocznie zwane mafią. Czesi zmądrzeli i pozwalają na hodowlę na własny użytek my z tym zacięcie walczymy – z sukcesami, prawie na skalę międzynarodową. 5 doniczek hohoho…

qwas
9 lat temu

Gdzie to później wyrzucają? Zaopiekuję się z przyjemnością tą roślinką 🙂

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content