Festiwal Piosenki Żeglarskiej „Nowy Brzeg-Nowa Fala” w Tarnobrzegu (fotoreportaż oraz video HD)

V Festiwal Piosenki Żeglarskiej Nowy Brzeg-Nowa Fala odbył się w sobotę 28 lipca nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Tegoroczną imprezę połączono z obchodami 10-lecia istnienia tarnobrzeskiego klubu Jacht Klub Kotwica.

Regaty, chrzciny u Neptuna i Prozerpiny, nauka gotowania z kukiem, pokazy wiązania lin i ratownictwa medycznego, wioska piratów – to atrakcje jakie czekały na wszystkich, którzy upalną sobotę postanowili spędzić nad Jeziorem Tarnobrzeskim. W ramach festiwalu nie zabrakło również koncertów, tym razem na scenie wystąpiły zespoły Pod Wiatr, Oj Tam, North Cape i Smugglers.

foto&video: Agnieszka Nycz

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
plażowicz
8 lat temu

Od 5 edycji festiwalu i jubileuszu można się było spodziewać czegoś więcej. Tylko jednego nie można zarzucić – pogody.

Lidka
8 lat temu

zdjęcie nr 57 dobrze ilustruje jubileusz festiwalu

fix
8 lat temu

Festiwal Piosenki Żeglarskiej atrakcyjną imprezą raczej nie będzie ze względu na małą ilość „Wilków morskich” rozkoszujących się mało popularna muzyką. Nie dziwi mnie postawa organizatorów tej skromnej imprezy. Po co wydawać setki tysięcy złotych na zabawę dla kilkuset uczestników? Dobrego wiecu wyborczego z tego nie będzie. Mastalerz jak wydaje setki tysięcy na imprezy to przynajmniej bawi się za to kilka tysięcy osób.

wacek
8 lat temu

Ten festiwal robiony jest na siłe, bo w TBG mała garstka ludzi słucha szant co widać po frekfencji na dodatek pakuje sie w ta impreze mase pieniędzy co roku.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x