07.08 (wtorek) Tarnobrzeg: Bezpłatne określanie profilu zainteresowań zawodowych

Nie wiesz jaki zawód wybrać? Masz wątpliwości czy wybrany kierunek kształcenia jest zgodny z twoimi predyspozycjami? A może chciałbyś rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania? Odkryj swój potencjał zawodowy odwiedzając Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnobrzegu.

We wtorek 7 sierpnia br. Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnobrzegu zaprasza na „Dzień z Kwestionariuszem Zainteresowań Zawodowych” (KZZ).

Kwestionariusz Zainteresowań Zawodowych to narzędzie diagnostyczne, które służy do badania zainteresowań zawodowych. Powstał on w oparciu o najbardziej użyteczne teorie doradztwa zawodowego oraz współczesną wiedzę na temat zainteresowań zawodowych.

Kwestionariusz pomaga w określeniu preferencji zawodowych, kierunku kształcenia lub szkolenia, pomocny jest przy dokonywaniu wyboru lub zmiany zawodu. Wynik badania określa profil zainteresowań zawodowych, na który składa się 11 skal zainteresowań: artystyczne, badawcze, handlowe, komunikacyjne, konwencjonalne, mechaniczne, opiekuńcze, perswazyjne, przedsiębiorcze, realistyczne i społeczne. Test wyboru zawiera 209 pytań w wersji dla dorosłych i 224 w wersji młodzieży. Wypełnienie kwestionariusza w wersji komputerowej lub papierowej zajmuje około 60 min. Badanie jest bezpłatne.

Po wypełnieniu testu osoba badana otrzymuje raport zawierający opisy skal zainteresowań, w których uzyskała wyniki wysokie, przeciętne lub niskie. Wyniki badania omawiane są wspólnie z doradcą zawodowym, który na ich podstawie oraz indywidualnej rozmowy może ocenić potencjał zawodowy osoby badanej.

KZZ jest przydatnym narzędziem w badaniu predyspozycji zawodowych młodych ludzi, którzy stoją przed wyborem kierunku kształcenia czy też zawodu, a nie do końca jeszcze są pewni w jaki sposób zaplanować swoją przyszłość zawodową, dlatego do zbadania swojego potencjału zawodowego Centrum zaprasza w szczególności młode pełnoletnie osoby, a także bezrobotnych i poszukujących pracy.

adres:

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej

Pl. B. Głowackiego 34

39-400 Tarnobrzeg

tel. 15 822 55 15

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kicia
8 lat temu

A Ci jak zwykle udają, że coś robią

bezrobotny
8 lat temu

Wszędzie tylko doradzają i pośredniczą a i tak gówno z tego wychodzi. Najważniejsze, że doradcy i pośrednicy mają ciepłe posadki i o pensyjki nie muszą się martwić.

Adrian\UK
8 lat temu

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnobrzegu co to takiego i kto to finansuje? Ja za darmo doradzę młodym i starym, szkoda czasu na naukę, im szybciej kupicie bilet w jedną stronę i wyjedziecie z tego głupio zarządzanego kraju tym lepiej dla Was. W UK każdy kto ma obojętnie jaką pracę żyje normalnie i jest w stanie trochę odłożyć. Odłóżcie w Polsce cokolwiek z pensji 200-300 większej niż najniższa krajowa mieszkając z rodziną w bloku(wynajętym lub z kredytem)

PSL
8 lat temu

Ja zapraszam do wstąpienia w szeregi partii politycznej, beczka wazeliny i kanister wypitej wódy z odpowiednimi osobami i ciepła posadka zawsze się znajdzie. Osoby inteligentne oraz samodzielnie myślące nie są tam mile widziane.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x