Będzie remont kolejnych dróg w powiecie

Starosta Tarnobrzeski rozstrzygnął przetarg na kolejne naprawy dróg powiatowych uszkodzonych podczas powodzi. Projekt obejmuje odcinki dróg relacji Zaleszany – Zabrnie za kwotę brutto 171 947,25 zł , Tarnobrzeg – Stacja kolejowa Grębów za kwotę brutto 651 666,37 zł, oraz Suchorzów – Gawłuszowice 264 072,09 zł Są to najkorzystniejsze cenowo oferty, wyłonione w drodze przetargu. Następnym krokiem będzie podpisanie umów z wykonawcami i realizacja zadania.

– Naszym celem jest poprawa powiązań komunikacyjnych na terenie naszego powiatu, poprzez remont zniszczonych dróg powiatowych i mostów. Dofinansowanie wynosi 95% kwoty jaką przeznaczamy na to zadanie. To olbrzymie wsparcie dla naszego powiatu. Bez tych pieniędzy nie bylibyśmy w stanie sami zrealizować tych inwestycji. – mówi starosta Krzysztof Pitra.

W sumie w tym roku Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu otrzymało ponad 5,6 miliona złotych dofinansowania na remont dróg powiatowych zniszczonych podczas powodzi w 2010 roku. – Jest to efekt pracy naszego działu inwestycji, którego wnioski są bardzo wysoko oceniane- mówi Pitra.

info: Powiat Tarnobrzeski

Zmywarka do gastronomii – jak ją wybrać?

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content