Tarnobrzeg: W sierpniu dowiesz się jak skutecznie szukać pracy

Gdzie i w jaki sposób szukać pracy? Jak przygotować dokumenty aplikacyjne czy też jak zachować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Odpowiedzi na te pytania znajdą osoby, które zapiszą się na bezpłatne warsztaty poszukiwania pracy organizowane przez tarnobrzeskie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej.

Warsztaty odbędą się w dniach 20-21.08.2012 r. (poniedziałek, wtorek) w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnobrzegu.


Zapisy na zajęcia przyjmujemy do 17 sierpnia 2012r.- osobiście w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnobrzegu, Plac Bartosza Głowackiego 34, telefonicznie: (15) 822-21-72 lub (15) 822-55-15 lub mailowo: ciz-tarnobrzeg@wup-rzeszow.pl

Warsztaty kierowane są do osób poszukujących zatrudnienia, które poszukują pracy od dłuższego czasu i chciałyby zwiększyć skuteczność swoich działań jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają poszukiwania pracy.Osoby, które wezmą udział w zajęciach będą mogły zapoznać się z aktualną sytuacją na rynku pracy oraz wymogami pracodawców wobec potencjalnych pracowników. Podczas zajęć uczestnicy nabędą praktyczne umiejętności do samodzielnego i skutecznego poszukiwania pracy.

Podczas warsztatów każdy z uczestników będzie miał możliwość przeanalizowania indywidualnej sytuacji zawodowej, poznania swoich mocnych i słabych stron, a przede wszystkim przygotowania się do skuteczniejszego działania w zakresie poszukiwania pracy zarówno w kraju jak i za granicą.

Dodatkowo uczestnicy nabędą umiejętności przygotowywania dokumentów aplikacyjnych, poznają zasady komunikacji werbalnej i niewerbalnej oraz nauczą się zasad autoprezentacji niezbędnych podczas rozmowy z pracodawcą.
Udział w zajęciach jest bezpłatny i może skorzystać z nich każdy, kto ukończył 18-sty rok życia. Zapisy przyjmowane są telefonicznie, mailowo i osobiście. Warsztaty organizowane są w formie porady grupowej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content