Napastnik Korony Kielce zawodnikiem Siarki Tarnobrzeg

Łukasz Cichos, napastnik Korony Kielce podpisał we wtorek roczny kontrakt z Siarką Tarnobrzeg. – To będzie duże wzmocnienie dla naszej drużyny – powiedział w rozmowie z NW24 Dariusz Dziedzic wiceprezes Siarki.

Mierzący prawie 190 cm wzrostu, 30 – letni napastnik jest wychowankiem Aluminium Konin. Ostatnio grał w Koronie Kielce, w barwach której rozegrał 21 spotkań, w tym 5 w rundzie wiosennej zdobywając 2 bramki. W międzyczasie zawodnik był jeszcze wypożyczony do Znicza Pruszków i Termalici Bruk-Bet Nieciecza.

Mimo ważnego kontraktu z kieleckim klubem Cichos nie miał szans na wywalczenie miejsca w pierwszym składzie, postanowił więc zmienić środowisko i odbudować swoją formę w tarnobrzeskiej drużynie.

info: własne, korona-kielce.pl

foto:www.korona-kielce.pl

video: Łukasz Cichos

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Fix
11 lat temu

Można domniemywać, że na pewno będzie chciał pokazać, że jest za dobry na II ligę i szybko będzie chciał wrócić do ekstraklasy, strzelając dużo i ładnych bramek – czego oczywiście za całego serca mu życzę.

taktak
11 lat temu

Tak, tak powrót do Ekstraklasy kiedy od roku nie grał na tym poziomie.Żartujesz? Ma duże zaległości treningowe. Oby się nie rozsypał jak mu pare razy wejdą obrońcy przeciwnej drużyny. Powrotu już do Ekstraklasy nie będzie. Wypadł już z obiegu chłopak. Sorry ale są fakty.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content