Pijana matka „opiekowała się” siedmioletnią córką

Blisko 2 promile alkoholu w organizmie wykazało urządzenie u 34-letniej kobiety, która „opiekowała się” siedmioletnią córeczką. Dziecko zostało przekazane pod opiekę członkom rodziny.

Wczoraj po godz. 19.00 dyżurny Policji przyjął zgłoszenie o interwencji na ul. Kopernika. Policjanci w trakcie interwencji ustalili, że zarówno kobieta jak i jej 29 letni konkubent są pijani i opiekują się siedmioletnią córką kobiety. Matka miał 2 promile alkoholu w organizmie, konkubent zaś ponad 3. Obydwoje zostali zatrzymani do wytrzeźwienia i wyjaśnienia okoliczności zdarzenia.

Za narażenie dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

źródło: Policja

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek
11 lat temu

Wygląda na to, że jak jesteś rodzicem, dzieci w domu, zaprosisz znajomych na imieniny, wódeczka się poleje i po kilku godzinach imprezy możesz zostać zatrzymany a prokurator może postawić poważne zarzuty. Siedmioletnia dziewczynka to już nie jest małe dziecko bez przesady siedmioletnie dziewczynki rodzą dzieci(najmłodsza matka w historii medycyny miała 5 lat)

wacek
11 lat temu

nie zdziwiłbym się gdyby w tym dzikim kraju któreś z tych rodziców zostało surowiej i szybciej ukarane niż waśniewska

Szymon10
11 lat temu

matka miał ?

Postaw mi kawę na buycoffee.to
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content