Tarnobrzeg: W środę 22 sierpnia eliminacje w Turnieju Dzikich Drużyn

7 osobowe drużyny piłkarskie zagrają w środę 22 sierpnia w tarnobrzeskich eliminacjach wojewódzkiego turnieju dzikich drużyn organizowanego przez europosła Tomasza Porębę. Finał rozegrany zostanie 1 września w Rzeszowie. Główną nagrodą  jest wyjazd zwycięskiego zespołu na wycieczkę do Brukseli.

Euro 2012 już za nami, ale rozbudzone emocje sportowe pozostały w wielu fanach piłki nożnej. Upust swoich ambicji piłkarskich może dać każdy podczas wojewódzkiego piłkarskiego Turnieju Dzikich Drużyn. Aktywny tryb życia, połączony ze sportową rywalizacją to dobry sposób na wypełnienie wakacyjnego czasu.

Turniej odbędzie się w 9 największych miastach na Podkarpaciu. Od 13 sierpnia będą miały miejsce eliminacje w Tarnobrzegu na boisku Orlik nad Wisłą. Celem turnieju jest promocja zdrowego stylu życia oraz popularyzacja piłki nożnej wraz z zasadami Fair Play.

Zgłosić się do turnieju może niemal każdy. Jedynym kryterium jest przedział wiekowy uczestników tj. 16 – 23 lat. Drużyny można zgłaszać do 8 sierpnia. Dla najlepszej drużyny eliminacji, oprócz miejsca w finale, przewidziane są również pamiątkowe puchary ufundowane przez senator RP Janinę Sagatowską.

Koordynatorem eliminacji jest Grzegorz Kozik. Chętne zespoły mogą się zgłaszać osobiście do biura poselskiego Tomasza Poręby w Tarnobrzegu przy ul. Wyspiańskiego 12, lub mailowo grzegorzkozik@poczta.pl. Dodatkowe informacje można również uzyskać pod numerem telefonu 781 414 868.

info: organizator

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content