15.08 (środa) Zawody bmx’owo – deskorolkowe ” Aborygen Jam” w Nowej Dębie

Nowodębska grupa Aborygen Crew działająca przy Stowarzyszeniu Wsparcie szykuje dla wszystkich zainteresowanych sportami ekstremalnymi i nie tylko nie lada wyzwanie. Aborygen Jam to luźne zawody bmx’owo – deskorolkowe, którym będzie towarzyszyć muzyka didgeridoo, wprowadzająca wszystkich uczestników w ten niesamowity klimat. Impreza odbędzie się 15 sierpnia 2012 roku na skate- parku w Nowej Dębie przy ul. Kościuszki. Początek – zapisy o godz.13.30.

Zobaczymy wszystko to co najbardziej charakteryzuję plemię Aborygenów od malowania ciał po specyficzne stroje. Dla najlepszych zawodników przewidziane są nagrody. Gwarantujemy dobrą zabawę, niesamowite emocje i masę atrakcji. Całość dopełni after party pod gołym niebem z udziałem Nowodębskiego rapera Sebastiana „Jesioła” Jesiołowskiego oraz zaproszonych artystów.

info: organizator

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jankes
11 lat temu

Kosa w chuj

andrew
11 lat temu

Ciekawe jaki poziom reprezentują chłopaki na tych rowerkach. za dawnych czasów, moi kumple bez żadnych skateparków i dobrych sprzętów potrafili robić cuda. Wpadne zobaczyc, szczególnie ze wzgledu na występ jesioła którego w końcu będe mógł uslyszec na zywo. NOWA DĘBA DO BOJU !!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content