Policja odkryła 15 krzaków marihuany na terenie dawnego osadnika posiarkowego

Policjanci wykonując czynności służbowe ustalili, że na terenie dawnego „osadnika posiarkowego” w Cyganach znajduje się nielegalna uprawa konopi. W trakcie podjętej obserwacji uprawy zauważyli trzech mężczyzn, którzy nawozili i zrywali części roślin.

Funkcjonariusze z ogniwa kryminalnego komisariatu w Nowej Dębie i wydziału kryminalnego tarnobrzeskiej Policji ustalili, że na terenie dawnego „osadnika posiarkowego” w Cyganach znajduje się nielegalna uprawa konopi. W trakcie podjętej obserwacji uprawy zauważyli trzech mężczyzn, którzy nawozili i zrywali części roślin. Mieszkańcy Tarnobrzega w wieku 24-25 lat zostali zatrzymani. Policjanci ujawnili przy nich świeżo zerwane rośliny. Podczas przeszukania w mieszkania 24-latka, funkcjonariusze znaleźli ponad 100 gram marihuany oraz wagę elektroniczną do ważenia narkotyków. W mieszkaniu zajmowanym przez 25-latka ujawniono około 20 gram marihuany. Okazało się, że na zlikwidowanej uprawie rosło piętnaście krzaków konopi o wysokości od kilkunastu centymetrów do ponad metra. Ustalony został też czwarty wspólnik zatrzymanych mężczyzn, 23-letni mieszkaniec Tarnobrzega, który także został zatrzymany przez mundurowych.

W sobotę prokurator zastosował wobec trzech mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji, poręczenia majątkowego oraz zakazu opuszczania kraju. Wobec jednego z mężczyzn, któremu przedstawiony został zarzut nielegalnej uprawy konopi, posiadania znacznej ilości narkotyków i ich sprzedaży, w niedzielę sąd zastosował tymczasowe aresztowanie na okres dwóch miesięcy.

Za uprawę konopi mogącą dostarczyć znacznej ilości ziela konopi sprawca podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8, a za udzielanie narkotyku w celu osiągnięcia korzyści majątkowej sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Policja prowadzi dalsze czynności wyjaśniające.

foto&źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
BMW E30
10 lat temu

i zamykac takich albo wpierdol nawet na wsi spokoju huje nie dadza dajcie mi ich w rece to yrobie co trzeba

Fix
10 lat temu

Interes kwitł w najlepsze, tych nie żałuję. Gorzej gdy wpadnie jakiś małolat z jednym czy dwoma krzakami.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content