24-26.08 (piątek – niedziela) Tarnobrzeskie Stowarzyszenie mROCK zaprasza na festiwal do Cieszanowa

Grupa THE EXPLOITED jest główną gwiazdą tegorocznej edycji Cieszanów Rock Festiwal 2012. Karnety oraz bilety na jeden z najważniejszych festiwali muzycznych w Polsce można już nabyć również w Tarnobrzegu i Sandomierzu. Stowarzyszenie mROCK jest oficjalnym partnerem festiwalu.

Cieszanów Rock Festiwal to coraz bardziej rozpoznawalna marka na festiwalowej mapie Polski. Okrzyknięty przez niektórych dziennikarzy „Podkarpackim Woodstockiem” na trwałe wpisał się w kalendarz dużych imprez muzycznych w kraju. To już festiwal nie tylko o zasięgu ogólnopolskim ale również międzynarodowym. Potwierdzi to kolejna trzecia edycja, która odbędzie się w dniach 24-26 sierpnia 2012 r.

– Cieszą nas porównania do tak znanych i cenionych festiwali jak Przystanek Woodstock czy Jarocin ale staramy się wypracować swój oryginalny i niepowtarzalny charakter imprezy. Naszą siłą jest różnorodność stylistyczna wykonawców, zgrupowanych wokół szeroko rozumianej muzyki rockowej, co doskonale pokazała ubiegłoroczna edycja festiwalu. Odwiedziło nas wówczas łącznie około 15 tysięcy osób. Nie faworyzujemy żadnej z licznych odmian rocka, by nie zdominowała charakteru festiwalu. Chcemy prezentować to co w muzyce rockowej najwartościowsze i wychodzące poza schemat, bo rock to nie muzyczne getto. Cieszanów Rock Festiwal to również szansa dla wielu młodych i debiutujących zespołów, by zaistnieć na scenie przed szerszą publicznością – tłumaczą organizatorzy.

Cieszanów Rock Festiwal to nie tylko koncerty muzyczne ale także wiele atrakcji w ramach Strefy Aktywności, organizowanej przez organizacje pozarządowe z Tomaszowa Lubelskiego (Lokalna Organizacja Turystyczna „Roztocze”, Drużyna Wojów „Algiz”, Stowarzyszenie „Czajnia”, Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego „Niwa”), gdzie każdy festiwalowicz może bezpłatnie wziąć udział w warsztatach muzycznych, turniejach sportowych, pokazach walk rycerskich czy wzbogacić domową biblioteczkę o ciekawe książki dzięki kultowej akcji „UWOLNIJ KSIĄŻKʔ. To możliwość poznania świetnych ludzi i spędzenia wolnego czasu w malowniczej miejscowości na skraju Roztocza. Zapraszamy do Cieszanowa!

W tym roku główną gwiazdą festiwalu będzie legenda punk rocka formacja The Exploited – szczegółowy program na plakacie.

Na drugiej scenie tzw. alternatywnej zagrają w niedzielę dwa tarnobrzeskie zespoły: KofiRock i Exsilium

Oficjalna rozpiska kapel, które wystąpią na scenie alternatywnej:

Scena Alternatywna CRF 2012

Sobota (przegląd kapel)

The Toobes,

Urban Foxes,

Burek!Dobry Pies,

The Skys

Visions Of Tondal

Swobodna

Awariat Nato

Niedziela:

Ziemia Kanaan

Troty

Le Moor

Kofirock

Exsilium

Mr. TnT

Soul Assassins

Backstage

Karnety oraz bilety można kupić w autoryzowanych punktach sprzedaży:

Tarnobrzeg:

1. SKLEP MUZYCZNY CZAK MUSIC, UL. WIŚLNA 11/3

2. KLUB „KOŃCA NIE WIDAĆ”, UL. SANDOMIERSKA 1

Sandomierz

1. KLUB LAPIDARIUM

KARNET 3-DNIOWY – 50 ZŁ

BILETY JEDNODNIOWE – 20 ZŁ

video:AdamPunk92

Tak było rok temu:

video: boxicz

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content