Remis Wisły Sandomierz w Wolbromiu

Piłkarze Wisły Sandomierz zremisowali w Wolbromiu z miejscowym Przebojem 2:2 (1:1). Spotkanie 4 kolejki III ligowych rozgrywek w grupie małopolsko-świętokrzyskiej rozegrane zostało w niedzielę 26 sierpnia.

Wiślacy dwukrotnie prowadzili w spotkaniu, jednak niepokonana w tym sezonie drużyna gospodarzy nie pozwoliła Sandomierzanom na wywiezienie z trudnego terenu kompletu punktów. Wynik meczu otworzył w 38 min. Marcin Pietrucha, jednak 4 minuty później po strzale Sławomira Dudy gospodarze wyrównali. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy drugą bramkę dla Wisły zdobył Maciej Ziółek a w 67 minucie Marcin Kowalczyk. W 75 minucie pod bramką Wisły zrobiło się gorąco, sędzia podyktował „jedenastkę”, lecz świetnie spisujący się golkiper Wiślaków Daniel Furtak i tym razem nie zawiódł i wybronił strzał Sławomira Dudy.

Po czterech kolejkach Wisła z dorobkiem 5 punktów zajmuje 9 lokatę w tabeli, na czele której plasuje się drużyna Beskidu Andrychów (9). Następny mecz Wiślacy rozegrają na własnym stadionie, w niedzielę 2 września, a ich rywalem będzie 13 w tabeli Juventa Starachowice. Początek spotkania godz. 17.

info: Kielecka Piłka